Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes tápszeres babámnak...

3 hetes tápszeres babámnak minden peluscserekor van hígabb széklete. Ez hasmenésnak számít?

Figyelt kérdés
Ez tegnap óta van, mert előtte inkább szilárdabb volt és kb napi 2x. Most növeltem a tápszeradagját, és sokat hízott a napokban. Lehet összefüggés?
2010. jan. 20. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy-két napig tart ez a napi többszöri hígabb széklet feltétlen vidd orvoshoz a babádat.
2010. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is tápszeres. Nekem akkor volt hígabb a széklete, amikor túlette magát. Állítólag tápszerrel túl lehet etetni a babákat. Kb. 2 napig tartott, aztán megtaláltuk a helyes mennyiséget, azóta nem fordult elő ilyen.
2010. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is arra gondolok, hogy túleszi magát és a felesleg így távozik. De hogy találjam ki a helyes adagot? Ha kevesebbet eszik van, hogy el sem alszik a következő etetésig. Ez nappal még elviselhető, de éjszaka?

rá van bízva, hogy mikor eszik, általában 3,5- 4 óránként. 7 x eszik 100- 130ml-t.

2010. jan. 20. 16:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!