Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak a hasán kiütés mitől lehet?

Csak a hasán kiütés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kislányom hasán piros pöttyök jelentek meg, ami egyébként már múlóban van. Csak érdekes, hogy sehol máshol nincs, csak a hasán.

Tények:

- Nemrég kezdtük a hozzátáplálást/kóstolgatást. Előfordulhat, hogy ha valamire érzékeny, csak a hasán lesznek pöttyök?

- Szerdán kapott oltásokat. Ennek esetleg lehet ilyen mellékhatása?

- Újabban az a szokása (nem mindig, de sokszor előfordul), hogy ha éjszaka kakil, nem jelzi, illetve én se hallom. Így egyszer előfordult, hogy kifolyt a pelusból, és mivel hason alszik, így a mellkasáig nedves volt reggel. Gyanúsan abban a foltban vannak a pöttyök, így arra is gondoltam, hogy ez üthette ki. Szerintetek ez lehetséges?


Kicsit nehéz így, hogy több ok is felmerült, de mindent meg nem akarok elkönyvelni ételallergiának, ha amúgy lehet, hogy nem is attól van. :)


Szerintetek adjam majd megint azokat az ételeket, amit akkor evett? Így ha megint kiüti, akkor valószínű az a ludas, ha meg nem, akkor más…

De ha esetleg ételallergia, akkor ugye nagyobb baj nem történhet ennél a kiütésnél?



ma 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiamnál is voltak ilyen piros pöttyök amikor elkezdtem hozzátáplálni. Neki csak a hátán.


Őneki a tojástól lett. De nem allergiás rá, csak először így reagált a teste. Aztán 1 héttel később megint kiütött, de jóval kevesebb pöttyel.

Utána semmi.


De a te kislányodnak lehet a pisitől is, az is kitudja így csípni, főleg ha húzamosabb ideig marja a bőrét.

ma 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet melegkiütés?
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!