Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez a kiütés kislányom...

Mi lehet ez a kiütés kislányom hasán?

Figyelt kérdés

Segítsetek nekem hogy mi lehet ez a lányom hasán. 15 hónapos csak itt láttam rajta meg egy párat a nyakán és a füle mögötti részen. Most jött ki reggelre. Lehet talán a fogzástól? A hétvégén elég ingadozott a láza mára az elmúlt és jöttek a pöttyök. Vigyem orvoshoz? Köszi előre is mindenkinek.


[link]


2012. máj. 22. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
szia én mindenképp elvinném orvoshoz a nyelve nem lepedékes nekem a nagyobbik lányom nemrég volt skarlátos lázzal kezdödött fájt a torka és jöttek a kiütések.
2012. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm azthiszem a torka nemfáj. Nagyon sokat iszik reggel óta. Még a 15hós oltást sem kapta meg hogy attól lenne...
2012. máj. 22. 09:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia az en fiamnak is pont ugyanilyen volt, nekunk a 3napos laz volt. 3napig magas laz, majd mikor mar lement a laz akkor jottek elo a pottyok, pont igy nezett ki. 2nap mulva mar alig latszottak. En varnek egy napot, ha mulnak a pottyok, akkor nektek is ez volt, akkor mar tul vagytok rajta.
2012. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!