Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Mi lehet a kislányom...

SOS! Mi lehet a kislányom nuniján ez a "kiütés"? (képpel)

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 21. 07:00
 1/9 A kérdező kommentje:
A combján már láttam 2 napja, de azt hittem a pelenka dörzsölte ki, beszórtam hintőporral, estére meg már a nunija is ilyen lett.
2011. máj. 21. 07:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Befülledhetett a bőre a melegtől. Mutasd meg orvosnak. Annyit tehetsz,hogy langyos kamillás főzettel lemosod, és hagyod szellőzni, vékonyan kend be neogranormonnal, hintőport ne használj mert irritálhatja.
2011. máj. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a melegtől lehet, nekünk is volt nem veszélyes, de ha egy nap alatt nem múlik el akkor mutasd meg az orvosnak.Én sudocremet tetem rá, attól helyre jött.
2011. máj. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Maxima ***** válasza:
Tenyleg olyan mintha a melegtol lenne. Hintoport ne hasznalj, becsomosodik es jobban irritalja neki. Sudocrem vagy neogranormon, mindketto jo ra. Hagyd pelus nelkul amennyit csak lehet hogy szellozzon neki.
2011. máj. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!!!
2011. máj. 21. 07:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak!
2011. máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pelusozást kicsit told el, leveszed a pisi-kakist, esetleg leöblíted, és textilpelus a lábközé, úgy legyen ölben kicsit. Esetleg ha van olyan helyed, ahová pokrócra ki tudod tenni pucérkodni

Befülledt ebben a melegben.

Nagyon vékonyan kend neki a popiját, mert a krémmel is dunsztolod, tapasztalat:S:S:S

2011. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bogyo110 ***** válasza:
mi is jártunk igy csak nem ennyire és mi sudoku krémet meg a kamillás borogatást használtuk kb két 3 nap volt mire elmulott!
2011. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is nem rég volt ilyen a kisfiamnak.

Pelenka kiütést mondott a doki, nem a pelenkával van a gond, hanem ő is besült alá.

Sudokrémmel kentem + kamilla teával átmostam neki. kb. 3-4 nap alatt elkezdett halványodni és végül minden a régi :)

2011. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!