Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom másfél éves, egyenlőr...

A lányom másfél éves, egyenlőre nincs kis tesója, de fél a tőle nagyobb, kisebb gyerekekől Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka?

Sajnos nem sűrűn van gyerekek közt csak ha jön rokon vagy ismerős, vagy mi megyünk.

Ki fogja nőni?


ma 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd sűrűbben gyerekek közé.
ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szocializalni kellene.

Par hetes koratol jartunk heti haromszor gyerekcsoportokba.

Nem, nem kinoni fogja, hanem szocializacio kell neki.

ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Én nem mondanám hogy fél, de határozottan távolságtartó, inkább figyeli a többi gyereket, mindig a másik gyerek kezdeményezi az interakciót. Látszik rajta, hogy egyke és nem sokat van gyerektársaságban. Gondolom a bölcsiben, oviban ez változni fog.
ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Így van, többet kell közösségbe vinni, gyerekek közé.


Egyik gyerekemnél sem volt ilyen probléma, ellenben ismeretségi körben láttam rá példát...😵‍💫 És ott most jön a tesó...

ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szocializacionak semmi koze ahhoz, hogy van e testvere vagy nincs. A testver az csalad.
ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt mikor 1,5 éves volt a lányom. Tartott a gyerekektől nem igazán tudott mit kezdeni velük. Azonban szerintem nálunk nem volt olyan gond hogy nem volt gyerekek között. Baba kora óta jártunk össze a szomszéd gyerekekkel, jártunk játszótérre, ismerősökhöz, úszásra, tornára. Mégis félt a gyerekektől. 🤷‍♀️


2+ évesen valtozott a dolog. Miután bolcsis lett sokat oldódott a gyerekekkel. De igazán én se tudom az okát ki okozta.

ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!