Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A reggeli, nagyobb adag pisit...

A reggeli, nagyobb adag pisit hagyjátok az éjszakai pelusba intézni, vagy nem várjátok meg, azonnal cseréltek, ahogy felébred?

Figyelt kérdés

Ugye a legtöbb baba felkelés után nem sokkal pisil egy nagyobb adagot.

Ti ezt hagyjátok, hogy még az éjjeli pelusba menjen? Vagy cseréltek azonnal mikor felébred, és már a friss pelusba pisil sokat utána? Mennyit vártok a reggeli tizsztába tevéssel?



júl. 27. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Én csak akkor teszem tisztába ébredés után, ha már van kaka is.

Az éjszakai pelus elég üres szokott lenni még reggel, így általában várok vele.

22 hónapos.

júl. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom? Felkeles utan meg az agyban tapszert kap, ha befejezte aztan cserelek es kezdodik nap.

Soha nem gondolkoztam ezen hogy mikor mennyit pisil.

júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenekre vártam volna, 99 %-ban szanaszét ázott volna a gyerek.
júl. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en kisfiam ébredés után dobja le a pelust magáról, amúgy ahogy felébred én cserélek, mert szét is azhat
júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felebred es fel oran belul pelenkacsere, oltozes. Addig ebredezunk, tejet iszik.
júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Amíg baba volt, meg kúszó-mászó, akkor ébredés után kapott cicit és utána peluscsere. Ha nagyon sok pisi vagy egyéb volt a pelusban, akkor azonnal cseréltem és utána kapott cicit.


Most már 17 hónapos, ébredés után önállóan lemászik az ágyáról, elkezd játszani. Én addig kicsit magamhoz térek, elintézem a fürdőszobai dolgaimat, felöltőzöm és ezek után van peluscsere.


Sokszor alig van pisi a pelusban, pedig éjszaka majdnem fél liter vizet megiszik.

De ha esetleg úgy ébred, hogy a bokáját veri a gigantikus pelus, akkor értelemszerűen azonnal cserélem.

júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy ébred. Van, amikor az éjszakai pelus annyira tele van, hogy amint ébred, azonnal cserélem.

Ha kevés van benne, akkor általában indulás előtt cserélek neki, amikor megyünk bölcsibe. 7-1/4 8 körül kel, 7:45 körül indulunk a bölcsibe.

Hétvégén, vagy ha itthon van, akkor általában reggeli után szoktam cserélni, amikor felöltöztetem. De mondom, ez a pelenka telítettségétől függ mindig.

júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!