Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 napja volt kb ovu,most...

4 napja volt kb ovu,most ketnapja reggel egy csep barnázás mitol lehet? Ilyen még sosem volt

Figyelt kérdés
ma 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem beágyazódási vérzés, mielőtt kitalálnád. Ovu után 2 nappal nem ágyazódik be semmi. Azon kívül bármi lehet.
ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell támadni egy szóval nem írtam a beágyazódást ..
ma 10:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem követted hőmérővel, ovu-teszttel, és kb.-ra gondolod a 4 nappal ezelőtti ovulációt, akkor szerintem inkább 2 napja volt az ovud, és amiatt volt a pecsételés.
ma 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem követem viszont már ki tapasztaltam , hogy mikor van, viszont az ovu sem szokott ilyet képezni nálam, de lehet ez változott.
ma 10:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mitől függ, volt, amikor én is pecsételtem félidőben, aztán ez elmúlt. Minden ciklus más és más.
ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ez nem bajt jelent akkor?
ma 11:02
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy méhen rúgott a kicsi csoda!
ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Micsoda?😂
ma 11:15
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

#6! Ovus vérzés normális. Hirtelen ösztrogén változástól van, nem konkrétan a repedéstől, tehát lehet ovu előtt/után is. Nekem csak pár éve lett egy tűhegynyi, aztán egyre több. Legutóbb már megtelt egy tisztasági. Akkor nagyon beparáztam, hogy baj van. A "baj" tegnap volt 1 hónapos 😂 Fel se merült, hogy olyan durva köztes vérzés mellett teherbe eshetek. Valami rákra gondoltam, vagy ilyesmi.

#1

ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok !

Az a baj velem is , hogy egyből a leghosszabbra gondolok.

ma 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!