Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 napja volt kb ovu,most...

4 napja volt kb ovu,most ketnapja reggel egy csep barnázás mitol lehet? Ilyen még sosem volt

Figyelt kérdés
ma 10:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm.

Ha megnyugtat, menj el orvoshoz, de ennyiből még nem vonnék le messzemenő következtetést. Lehet, sima ovus vérzés.

Nekem, amikor még csak annyi volt, azt mondta a dokim, hogyha csak középidőben van, az nem baj.

Amikor meg már nagyon sok volt, akartam hozzá menni, de azért nem siettem, mert egyébként is menni kellett, műtét előtt álltam, az valószínűleg úgyis megoldaná, ha ott az ok. Csak aztán elmaradt és a baba miatt okafogyottá vált, azóta meg nem volt ciklusom, ugye 🤷🏼‍♀️

ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Van idő pontom hozzá, de októberre holott augusztusban kértem az éves rákszűrés miatt szóval, ha akarnám sem tudnám el sietni , de várok .
ma 12:00
 13/13 A kérdező kommentje:
Meg még annyit szernék írni, hogy apró gorcsok is kísérik mintha 1-2 nap lenne a menzeszig kb olyankor tudnám hasonlítani , meg egy kis derék fájás is néha itt-ott .
ma 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!