Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le kell szoktatni, vagy még...

Le kell szoktatni, vagy még várjak?

Figyelt kérdés
Elsején lesz a babám 5 hónapos, csak kézben ringatva alszik el. DE 7,2kg nem könnyű, mert van hogy egy óráig tart a folyamat. Nappal is csak cicin alszik, mostanában volt egy két alakalom, hogy le tudtam tenni, de csak fél órát bírt ki.
ma 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is elkezdten erről leszoktatni, mert nehéz volt.

Kicsit nehezebben aludt el először az ágyban, de aztán azt szokta meg.

ma 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hogy csináltad?
ma 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanazt, mint azelőtt, csak az ágyban. Simogattam a hátát, altatódal, ottmaradtam mellette, amíg elaludt.

Nem feküdtem mellé.

ma 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Célszerű leszoktatni igen! Mi 1 éves korig ringattuk- én hülye- iszonyatosan kimerültem, éjjel is csak úgy aludt vissza. Az volt a vicc, hogy képes volt egyedül elaludni, csak az agyamban futott a ringatni kell program. Te ezt ne tedd. 11 kg volt, mikor egynap becsípődött a hátam, kénytelen voltam nem ringatni. Babafészekbe raktam, annak a szélébe kapaszkodva aludt el onnantól 2.5 éves koráig. XXL méretűt vettem a végén màr.
ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. És nem ébredt fel? Mert ez van h nekem is sikerül de fél óra és ébred
ma 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem baj követem. Nálunk 1.5 éves a lányzó, eddig cicivel aludt el, úgy hogy lefeküdtem vele éves úgy cicizett. De pár hete ez valamiért úgy van hogy cicizik és utána hurcizom és úgy alszik el cicin.

Emiatt megfordult a fejemben hogy lehet máshogy kéne csinálni. Bár nálunk így sincs fél óránál több az altatás. De ha ez megnyugtat, ilyen kicsiknél en úgy tudom hogy ez még a normális kategória, főleg aki jobban igényli a test kontaktust.

ma 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!