Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek most mit érezzek?

Szerintetek most mit érezzek?

Figyelt kérdés

Tegnap a párommal nagyon sokáig beszélgettünk, és szóbajött a szerelem.Azt mondta lehet hogy megharagszok de ő már nem szerelmes belém csak rohadtul szeret, nem adna oda senkiért, és a végtelenségig harcolna értem. Pontosan az ő szavai ezek.

Van egy 6 hónapos kisfiunk, és feleségül akar venni.

2 éve vagyunk együtt.

Mit gondoltok?


2010. jan. 20. 09:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy a szerelem igenis elmúlik.

Én 30 éves vagyok, 7 éve agyunk együtt a párommal, 7 hónapos a kislányunk. Rengeteg nehézséget küzdöttünk le együtt, úgy anyagiakat, mint pl. a lombikprogramot.

Ezek mind megerősítettek minket.

De én az első perctől azt érzem, hogy ez a miénk, ez nem szerelem. Olyan már volt és az egészen más.

Ez valami sokkal több, mint a szerelem.

Amikor szerelmes voltam lángoltam, majd' belehaltam, és nagyon gyorsan elmúlt.

A mi kapcsolatunk váratlanul kezdődött és az a bizonyos láng egyre erősebben ég azóta is.

Sokat beszéltünk erről, és nem igazán értjük meg ésszel, de azt érezzük, hogy ez nagyon jó.

Ezekkel a szavakkal tudnám jellemezni: harmónia, meghittség, bizalom, feltétlen szeretet, és a legfontosabb: LÉLEKTÁRS!

Mindketten úgy gondoljuk, a másikban a másik felünket találtuk meg.

Szavak nélkül tudjuk a másik gondolatát, ha nincs mellettem a férjem, szinte érzem a kezemen a kezét, mi hát ehhez képest a szerelem?


Szóval szerintem ez nem tragédia, hiszen azt mondta szeret! Feleségül akar venni, értetek él, és a legjobban te látod és érzed, hogy igaz-e amit mond.

Ha inden területen rendben vagytok (közös hang, szex, gyereknevelés), akkor ez nem baj.

2010. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Második vagyok. szerintem sincs akkor gond. te is azt érzed, mint ő. ez a legfontosabb. mamám mondtam mindig, hogy a mély szeretet a legfontosabb, ha az nem múlik, gond nincs. meg hogy soha ne feküdjünk le haraggal. ezt is megfogadtuk, mindig megbeszéljük a dolgokat.
2010. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem azért rosszul esne...és rosszul is esett, amikor a férjem ezt mondta(csak nekem 3 hónapos volt a babám)
2010. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is nagyon el vagyok keseredve emiatt, nálunk sincs már szerelem, nagyon szeretjük egymást, van egy gyönyörű kisfiúnk, és nem hiszem, hogy tudnék a férjem nélkül élni, de annyira szeretném még érezni azt az érzést, iletve rettegek, hogy mi lesz ha egyszer más iránt fogom érezni, vagy esetleg Ő, akkor mi lesz velünk...egyébként van olyan az ismerettségi körömben, akiknél 13 év után sem múlt el a szerelem, egyszerűen látszik rajtuk!!!nehéz dolog ez minden esetre...
2010. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!