Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne igy érezzek?

Mit tegyek, hogy ne igy érezzek?

Figyelt kérdés
kislányom 1 éves,és még mindig van rajtam felesleges kiló,ez álltal féltékeny vagyok a páromra de soha nem adott okot hogy féltékenynek kéne lennem,de én még is.olyan kevés idő jút magamra,az anyagiakról ne is beszéljünk.esetleg valami jó ötlet.Mindig mondogatja,hogy a külsömmel nincs gondja.de én akkor sem vagyok megelégedve vele.
2010. jún. 29. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha a párodnak megfelelsz úgy ahogy vagy, akkor fogadd el, higgy neki, mert különben az ellenkezőjét fogod elérni és tényleg lesz okod a féltékenykedésre. Ha nem vagy elégedett magaddal, akkor tegyél érte. Mozogj, figyelj oda a kajára. Jelenleg én is fogyózom, van egy 7,5 hónapos kisfiam, és már leadtam 7 kg-t, de meg is dolgoztam érte.Minden másnap tornázok és 14.00 után semmit nem eszek csak vizet iszok. Addig viszont bármit bármennyi mennyiségben. Nekem ez nagyon bevált és szépen mennek is le a kilók. Ezt egy olyan doki mondta, aki Indiában is gyógyít. Ha gondolod próbáld ki.
2010. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az önértékelésedet csak te változtathatod meg ... ha kell ird le egy papirra vagy kérdezd meg a barátaitokat hogy mik a jó tulajdonságaid és mik jutnak rólad eszükbe hidd el nem az az x kiló plusz lesz.

Ha kevés az időd kérj segitséget az nem kerül pénzbe járj el mozogni sétáljatok többet egyél egészségesen - nem kerül pénzbe csak oda kell figyelni -

elsősorban a Te önérzetedet kell rendbehozni akkor boldog leszel és ő még boldogabb hogy csini felesége van még ha marad is egy pár kiló.

2010. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Az érzés, az csak egy érzés. Ne törődj vele. Tdd a dolgod! mInden jó lesz! Neveld a kicsit, fogyózz, ne féltékenykedj, sportolj! Ha jön az érzés, mond: No mgeint itt vagy érzés! De mehetsz! Nekem nem kellessz!
2010. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha te nem érzed jól magad a testedben, a párod mondhat bármit, ezen ő változtatni nem tud. De te igen! Ugye tudod, hogy a fogyókúra fejben dől el! Ha te elhatározod magad és kitartó vagy, lesz eredménye. Ha nem, akkor annyira nem is akarsz változtatni magadon. Egyszerű dolgokkal kezdj. Ne egyél annyi szénhidrátot, pl kenyeret, krumplit, tésztát, mint eddig. Ha a felére csökkented, az is eredmény! Több gyümölcs, kevesebb csoki és cukorbevitel. Nem kell megfogadnod, hogy mostantól rá sem nézel tortára. De azt igen, hogy mennyiszer! Most nem minden nap eszel édességet, hanem két-háromnaponta. Menjetek többet sétálni, ha napi egyszer szoktál, most kétszer vidd. Játszótéren is jó együtt mozogni a babával, csúzdázni, hontázni, lèpcsőn fel-le mászni. Ha eldöntötted, hogy fogyni akarsz, tegyél is érte! Vehetsz a bicóra gyerekülést , tekerj kicsit a gyerkőccel. Csak úgy lefogyni, alakot változtatni nem lehet. Magától nem reppennek le a kilók.
2010. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!