Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek most mit érezzek?

Szerintetek most mit érezzek?

Figyelt kérdés

Tegnap a párommal nagyon sokáig beszélgettünk, és szóbajött a szerelem.Azt mondta lehet hogy megharagszok de ő már nem szerelmes belém csak rohadtul szeret, nem adna oda senkiért, és a végtelenségig harcolna értem. Pontosan az ő szavai ezek.

Van egy 6 hónapos kisfiunk, és feleségül akar venni.

2 éve vagyunk együtt.

Mit gondoltok?


2010. jan. 20. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban nem mindig egyformán szeretünk.Ezzel szerintem nincs baj.A szerelem elmúlik,de fel is lángolhat újra.Én több mint tíz éve vagyok a párommal és néha újra szerelmes vagyok,de néha meg csak szeretem.
2010. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A szerelem elmúlik. Ezt felejtik el sokan és válnak el rögtön, ha nem repdes a pillangó a gyomrukban. Nekem sem repdes már 5 év házasság után, de majd meghalok, úgy szeretem a férjem.

Te hogy érzel iránta?

2010. jan. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát mi ez,ha nem szerelem?:)

A kezdeti lángolás elmúlik,és nagyon jó,h a párodnál átváltott egy ilyen igazán mély érzelembe.Sokan vannak,akik hajszolják azt az érzést ami egy szerelem kialakulásakor érezhető,de az ilyen emberek nem tudnak tartós kapcsolatot kialakítani.Ez is szerelem,csak nem olyan látványosan lángoló,viszont tartós,és mély.:)

2010. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

:-/ nekem azért fájna,ha kimondaná


4 éve házas anyuka

2010. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Már én sem vagyok szerelmes.

De imádom és soha nem akarom elveszíteni.

2010. jan. 20. 10:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Mivel beszélgettek és a párja őszinte volt hozzá inkább ez fájjon, mintha hazudna és úgyis érzi, hogy nem szerelmes.Mi is megszoktuk beszélni.
2010. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát a szerelem elmúlik egyszer, és átveszi helyét a szeretet, mondjuk nálatok hamar bekövetkezett legalábbis a párod részéről. Én 17 évig voltam együtt a párommal (már nem voltam belé szerelmes, inkább nagyon szerettem), akartuk a babát, majd 4 hós terhesen bejelentette, hogy már nem szerelmes belém, de szeret engem és a gyereket is aki most 11 hós. De ez már nem volt az igazi, mivel azt is hozzátette, hogy másba szerelmes, másnap már le is lépett. Remélem nálatok nem igy lesz.
2010. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 15 éve vagyok együtt a párommal. Most stületett a 2. gyerkőc (4 hónapos) és szerintem pont ezt érezzük egymás iránt. A pillangókat nem érzem, de ha egy nap valamiért nem tud hazajönni a munkája miatt, akkor nagyon rossz érzéssel fekszem le nélküle. Szerencsére ez nagyon ritkán van. Amúgy te mit érzel iránta? A mondatai megváltoztatták az érzéseidet?
2010. jan. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Már én sem érzem magam szerelmesnek.

De imádom.

A kezdetektől fogva együtt élünk.

Rengeteget harcolt értem, várt rám.

2010. jan. 20. 10:10
 10/14 anonim ***** válasza:
hát akkor nincs gond!
2010. jan. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!