Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy ne érezzek így?

Mit tegyek, hogy ne érezzek így?

Figyelt kérdés

Lány avgyok. Ha pl megyek az utcán a barátnőimmel, úgy látom, hogy őket nézik meg, a fiúk engem általában "barátként" tekintenek, egy kettő volt aki nőnek tekintett(értitek:)). Néha már elmegy a kedvem, nem vagyok egoista, sőt, önbizalmam a béka popója alatt, de ez még annál is lejjebb teszi. Mit tehetnék, hogy ne érezzem ilyen szituációkban kínosan magamat? Az irigység csúnya dolog.

Rádásul a barátnőm most szerintem azt hiszi, hogy rá sértődtem be, és igazából tényleg úgy viselkedtem, mert enm tudtam hogyan kezelni a helyzetet. MIt tehetnék, hogy elvesszen ez a rossz tulajdonságom?


2011. aug. 4. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagyon jó barátnők vagytok, akkor tárd fel neki őszintén ezt a problémádat. csináljatok egy csajos délutánt, próbáljatok ruhákat, sminket, stb, és kérd meg, hogy mondja el őszintén, téged mi tesz igazán nőiessé, milyen ruha, milyen stílus. Persze fontos hogy jól is érezd magadat!

De ez még csak a külső. Lehet, hogy téged azért tekintenek csak barátnak a fiúk, mert félénkebb vagy a barátnődnél. Ha az süt rólad, hogy nem vagy készen egy kis flörtre, randizásra, akkor ők sem kezdeményeznek, mert tudat alatt attól félnek, hogy úgyis elutasítanád őket. Picit bátorítsd te is azt, aki tetszik! :)

2011. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat:)

Lehet akkor tényleg az a baj h félénkebb vagyok,még a abrátkozás is nehezemre esika fiúkkal.:/ Kivéve, ah látom, hogy Ő nyitott a barátaágra.

Lehet az lesz, hogy beszélek a barátnőmmel, csak nem akarom, hogy hibásnak érezze magát. Köszönöm a válaszodat! :)

2011. aug. 4. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!