Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nap van a nemvártig. Kellene...

3 nap van a nemvártig. Kellene valami különöset érezzek, ha baba van? Nem érzek semmit. Megint nem sikerült?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül! Én pl. most érzek, pedig nem szoktam! Ennyivel előtte meg pláne nem! Nekem 4 napom van! Hétfő óta szentül meg vagyok győződve,hogy bármelyik pillanatban megjön, de mégsem.

De van, aki semmit nem érez, csak azt veszi észre,hogy késik! Ez már tényleg csak akkor derül ki!

Sok sikert!:))

2010. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan tünet amit kötelezően érezned kellene


ilyenkor ált. álmosság fáradékonyság lép fel de van aki csak 7 hetesen érzi ezt


jellemző még a szagok iránti undor: kávé, dohány és pl. a kuka üritése undort kelt.


szóval nem kell emiatt aggódni kismamától függ.

+++++

2010. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Azt hinné az ember, hogy valami átütő érzésre kell várni.. Pedig csak egy ++++ teszt kéne :S
2010. okt. 13. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem semmi tünetem nem volt még ilyenkor. Csak az elmaradt mensi után két héttel kezdtem el terhestüneteket produkálni.
2010. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) Az se baj, ha enyhe mensis érzésem van, ugye?
2010. okt. 13. 10:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, sőt az jó!
2010. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem egyáltalán nem volt tünetem, csak a késést vettem észre. Max annyi volt, hogy az alhasam kicsit feszült és égett, ám ez sem állandóan. Csak a teszteléskor derült ki, hogy mi újság :)))))


Sok Sikert!

2010. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!