Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen mit kellene, hogy...

13 hetesen mit kellene, hogy érezzek fizikailag? Mert egyszerűen nem érzem magam terhesnek.

Figyelt kérdés
A múlt héten voltunk UH-n, ott minden rendben volt. Mostmár a melleim érzékenységén kívül semmi tünetem. A hasamon is alig látszik valami, és nem is érzek semmi különöset azon a tájon. Ennek így kell lennie? Nagyon aggódom, pár naoja hagytam abba az Utrogesztant is. Remélem nincs semmi baj.
2010. szept. 6. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Igy van.


ha pocakod első babával majd úgy a 20.-22. héten fog gömbölyödni.


nem kell hogy fájjon semmid sőt most hogy a 2. harmadban vagy ez a legjobb időszak.

2010. szept. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor kezdtem el hányni,émelyegni.Szerintem inkább örülj,hogy nincs panaszod,mert attól még babát vársz!Minden jele kellemetlen lehetne:visszér,hányás,vizesedés,sav,szédülés...Ezt ne akard!!!Gratulálok

38 hetes kmama

2010. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj minden rendben van! Szép lassan elkezd majd nőni a pocid is. Én még most sem érzem magam mindig terhesnek, pedig már a 20 hétben járok.:)Innentől kezdve repülni fog az idő, nemsokára megmozdul majd és akkor, ne félj jelezni fog neked minden nap, hogy igenis én itt vagyok!
2010. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok. ma vagyok 12+1 hetes. közeledik a vizsgálat, a pocakom semmit se nőtt. picit aggódom, de csak minden rendben lesz. ha baj lenne, szerintem panaszunk is lenne
2010. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én pedig azért aggódom, mert szúrkál a hasam mindenhol. Tegnap már mintha a hüvelyembe is nyilalt volna. Félek, nehogy a méhszáj nyíljon. Estére felfújt léggömb vagyok, kellemetlen mindenhogy.

2. baba, hasam, mint egy 20 hetesé.

Na én ezekért aggódom, hogy normálisak -e ezek a tünetek.

2010. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En 22 hetes vagyok és még van olyan idoszak, hogy még én sem érzem magam terhesnek!
2010. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok, még magamat is győzködnöm kell néha, hogy terhes vagyok :) Bár már mozog a bébi, és ilyenkor azért tudatosul bennem :)
2010. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 13 hetesen már kezdtek elmúlni a rossz tüneteim (migrén, hányinger), és a pocim is kezdett látszódni. Innen már én sem éreztem magam terhesnek, ugyanúgy éltem, mint bárki. Most már egyel nehezebb.. :-) 34 hetes
2010. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Snapette ***** válasza:

A terhességi tünetek nem mindenkire jellemzőek. 9+5 hetes vagyok, és azon kívül, hogy érzékenyek a melleim semmi jele nincs annak, hogy terhes vagyok. Ha nem marad ki a ciklusom, rá sem jöttem volna. Nem volt hányingerem, nem vagyok kívánós, nem fáradok, nem érzek más ízeket vagy szagokat...

Szerintem örüljünk, hogy nincs ezerféle bajunk, van, aki nagyon megszenvedi az első trimesztert. Nem hiszem, hogy baj lenne, mindössze annyit jelent, hogy a szervezet nagyszerűen kezeli a változást.

2010. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!