Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ezekhez a cumikhoz?

Mit szóltok ezekhez a cumikhoz?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 19. 20:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20,19-es vagyok.Na ezek azért már jobbak,sőt van köztük szép is.Én is nagy cumimániás vagyok,egész gyűjteményem van,de az előbbiek már túlmennek a határomon.
2010. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Ezek sokkal jobbak.

Istenem!Csak a férjem rá ne találjon az ördögös cumira, mert még magának is vesz egyet.

2010. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem vennék ilyet használati célból,

csak egyet azért ,hogy elrakjam,és mutassam az unokáimnak,hogy 2010ben ez volt a menő:)

2010. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem marha jópofák! :) nekem az első linken lévők jobban tetszenek! Csak a kalózost meg ne találja a férjem....:)))
2010. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért kell lepontozni mert szertintem hülyének nézném annak a gyerekét akinek ilyen lenne a szájában??

Bocs parasztok..

2010. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%
nekem mondjuk tetszik,és már írtam is de azt én sem értem ezért miért lett lepontozva akinek nem tetszik?szive joga.de te meg azért ne parasztozz le senkit,mert az is elég primitív viselkedés.
2010. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!