Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit krémeztek be a kisfiatokon...

Mit krémeztek be a kisfiatokon pelusozásnál?

Figyelt kérdés
Én a popsilyukát, a feneke partját, a gátat, a zacsit és ezt nem tudom, hogy szabad-e: a kukija végét, persze nem hátrahúzott állapotban. Azért kenem, mert piros neki (Sudocrem-mel).
2010. jan. 11. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
popsikrémmel: popsi luk körüli 3 cm-es részt, zacskót, kuki körüli 3 cm-es részt és azt ahol a pelenka tépőzára körbefogja. ez utóbbit naponta 1 alkalommal. a kukiját nem! most hogy kicsit gyulladt (kezd felszakadozni neki) belül is és kívül is a phlogosam kenőccsel kenem, amit a doki írt ki és nagyon bevált. ezt ajánlom, mert a sudokrém hámosító hatású.
2010. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően semmit. Ha bepirosodik, akkor pedig azt ami piros. Kizárólag patikában összeállított színező- és illatanyag mentes krémmel.
2010. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Este ekenem sudocreammel: popsi lyukat, és az egész popsiját amit a pelenka eltakar, a szeméremdombját, zacsit, vagyis mindnet a pelenkán belül kivéve a kukacát. Napközben csak kakilás után kenem be neki a popsi lyuk körül gyógyszertári ppopsikrémmel. 15 hónapos múlt a kisfiam, még soha nem volt neki piros a feneke.
2010. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári popsikrémmel a popólyukát, a popsiját, a zacsi melletti részt (a peló gumijáig), a kukac fölötti részt. Minden pelenkacserénél. Gyönyörű a bőre, még sosem volt semmi gond vele :-) , ja és 6 hónapos.
2010. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kuki végét nem fogja a sudokrém összenöveszteni? MErt az nagyon hámosít ám!


Én csak a popsilyuk körüli 2-3 cm kört kenem, semmi mást.

2010. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy mint az utolsó. Popóluk és a popsi + a zacsi alatt, de a zacsit meg a kukcót nem. Szép bőre van.
2010. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!