Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nélkülözhetetlen a pelenkázósz...

Nélkülözhetetlen a pelenkázószekrény?

Figyelt kérdés

Májusban szülök,még csak tervezgetek!:)

Anyagilag nem állunk jól,azért kérdezem hogy feltétlenül kell-e?Nem elég ha veszek merev aljú pelenkázót?Azt rá tudnám tenni a kiságyra,vagy a sima heverőre is...

Nálatok mi a helyzet?


2010. jan. 8. 18:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Annyiból praktikus, hogy kényelmesebb rajta pelenkázni, mint alacsonyan hajolgatva, és kéznél van minden szükséges holmi. Ne felejtsd el, hogy kb. 2 évig naponta többször fogod használni. Újat ne vegyél, akinek már nem kell, meg akar szabadulni tőle. Akár ingyen is szerezhetsz. Pl. ingyen elvihető c. hirdetésekben.
2010. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

[link]

figyelj, ez 7 ezer forint. ha van a közeletekben ikea, talán erre érdemes lenne beruházni.

2010. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Ez az asztal jópofa,és nem is kerül sokba!Nem túl rövid??Meddig tudnám használni?
2010. jan. 8. 18:54
 14/31 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Ha ilyet veszel,vedd számításba,hogy nem tudod rárakni a pelenkát,popsitörlőt,krémeket,alkoholt,vattát,fültisztítót,vitamint,lázmérőt,testápolót...stb.stb. Ha veszel,akkor olyat vegyél,amire tudsz pakolni,hogy minden kéznél legyen,mert nem hagyhatod rajta a babát egy pillanatra sem.Vagy pedig tegyél mellé kis szekrényt,vagy fali zsebes tartót.

2010. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
...az én lányom amúgy lelóg már róla.4 és fél hós 70 cm.
2010. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Hú tényleg!Annyi segédeszköz kell egy pelenkacseréhez!Jaj akkor mégsem lenne jó,mert ez mellé,még mindig kell venni valamilyen tárolót!

A végén még pelenkázószekrény lesz ...:)

2010. jan. 8. 18:58
 17/31 anonim ***** válasza:

Ha van helyed erre a baba szobájában,akkro praktikus lehet,de nem égetően szükséges.

Ezen kívl beszerezhetsz egész jó darabokat fillérekért használtan. A kiságyra téve a pelenkázólapot biztosan nem fogod szivesen használni akkor ,mikor már össze vissza forog a baba,illetev valahova kézügybe kell tenned a popsitörlőt,krémet,plusz amíg használszilyet akkor olajat,alkkoholt a köldökcsonk ápoláshoz,amiknek ott kell lenniük akezed ügyéen.

De ha ágyra teszed, akkor ott is lehetnek ezek a dologk,csak pl az alkohol v. olaj felborulhat és kiömölhet,stb...

Nézz azért körül:

www.vatera.hu

www.teszvesz.hu


Mérlegeld az előnyöket és a hátrányokat (már ha az árán és a helyfoglalásán kívül van a pelenkázószekrénynek bármi hátránya),aztán majd eldöntöd.

2010. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Benézek a Teszveszre...
2010. jan. 8. 18:59
 19/31 anonim ***** válasza:

még mindig én...

Én egy dobozban odaviszem magam mellé az ágyra ezeket a dolgokat,és a szivacson pelenkázom.Hidd el,megleszel nélküle...vagy ha tudsz nélkülözni egy asztalt,akkor addig mig kicsi arra is lehet tenni pelenkázó szivacsot.Aztán ha már nem kell csak leveszed.

2010. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem teljessen felesleges a pelenkázó asztal, még akkor is, ha olcsón tudod beszerezni. Legalábbis pelenkázásra felesleges. Ha olyat veszel, amit később átalakíthatsz gyerekszoba bútornak, akkor meggodolandó.

[link]

Nekem ilyenem van. A célnak teljessen megfelel. Nem merev az alja, de szerintem nem is szükséges, hogy merevített legyen. Mivel a kiságy a szobánkban van, a pelenkázást a hálószoba ágyon oldottuk meg. Később, amikor már forog, akkor úgysem a pelenkázó asztalt fogod használni, mert onnan könnyen leeshet.

Sőt, ha igazán őszinték akarunk lenni, akkor a pelenkázó célja csak az, hogy ne legyen pisis, vagy kakis az a hely, ahol lecseréled a pelust.

2010. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!