Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nélkülözhetetlen a pelenkázósz...

Nélkülözhetetlen a pelenkázószekrény?

Figyelt kérdés

Májusban szülök,még csak tervezgetek!:)

Anyagilag nem állunk jól,azért kérdezem hogy feltétlenül kell-e?Nem elég ha veszek merev aljú pelenkázót?Azt rá tudnám tenni a kiságyra,vagy a sima heverőre is...

Nálatok mi a helyzet?


2010. jan. 8. 18:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt,de 3 hónapos kora óta nem használom.Felesleges,lehet másra költeni azt a pénzt.3 hós kora óta forog,és még lehajolni sem lehetett a szekrényből valamit kivenni,mert abban a pillanatban lefordult volna.Levettem róla a lemosható szivacsot,és az ágyon,heverőn pelenkázom.Abszolút nem nehezebb így nekem.
2010. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Dehogy nélkülözhetetlen!!!

Bár én áldom az eget,h van,mert borzasztó jó :)

Kényelmes.6 hónapos a lányom és első perctől használom.

De meg lehet lenni nélküle:)

2010. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Én használtan vettem 10000-ért, de ha nem vettem volna az se lett volna baj. Valahogy biztos megoldottam volna.
2010. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nem kell venni, nekünk tök felesleges kb 1 hónapos kora óta. Addig is megtette volna más is, szóval költsd a pénzt hasznosabb dologra! Könnyű szülést, sok egészséget!
2010. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is csak merev pelenkázólapunk van,fölösleges,másra nem igen tudod később használni.

A kisfiam ruhái egy komódban vannak,ami sokáig jó

2010. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Teljesen nélklözhető,és szerintem jó ez a megoldás is amire te gondolsz.

Mi pldául sokat utazunk,és olyankor mindig valahol ágyon,földön stb pelenkázok,egy hurcolható vastag pelenkázón. Tökéletes.

Bár, otthon van pelenkázószekrényünk,de ez olyan,hogy komód is egyben. Tehát amíg nem volt baba,már akkor megvolt évekmóta,aztán mikor kellett átalakítottuk pelenkázósnak,most meg nemsoká visszacsináljuk,mert már nem nagyon fog kelleni. Ez IKEA-s,biztos lehet ilyet még kapni.

2010. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven megteszi a pelenkázó lap is. A pelenkázószekrény szép megy minden, de nagyon hamar kinövik a babák. Fél évre szerintem kidobott pénz. Nekem is pelenkázólapom volt, aztán egy idő után az ágyon pelenkáztam, most meg a legbiztonságosabb és a leggyorsabb a szőnyegen, ahová leterítek egy plédet. (16 hónapos a kislányom)
2010. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Persze,hogy nélkülözhető!

Én azért nagyon szerettem szerencsére kaptam a tesóméktól így nem kellett venni nem is vettünk volna! 15 hónapos kórig használtam,most már megteszi az ágy is!

2010. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

A lányom 14 hónapos és nincs pelenkázónk. Olyat akartam venni, amit rá lehet tenni a kiságyra (helyszűke miatt), de aztán az is kimaradt.

Ha veszel, inkább szekrényest vegyél, mert azért a derekam nekem néha nagyon fáj. Bár én a következő gyereknél is megleszek nélküle.

2010. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat,szerintem csak pelenkázólapot fogok venni!Azt is elhiszem ,hogy jó dolog az asztal,amíg ki nem növi a pici!
2010. jan. 8. 18:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!