Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A keksztekercshez a rum...

A keksztekercshez a rum nélkülözhetetlen?

Figyelt kérdés
Nincs itthon rum, se rumaroma.Van valami másik olyan alapanyag, ami jó aromát ad, vagy egyszerűen csak hagyjam ki a rumot?
2011. márc. 4. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baja akkor sem, ha kihagyod.
2011. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen recept szerint készíted, de a kávé meg lekvár még feldobhatja.
2011. márc. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És esetleg a Cherry?Egy kevés még van az üveg alján:)
2011. márc. 4. 10:44
 4/10 anonim ***** válasza:

próba szerencse :D

Egyébként nálunk például a család egyik tagja ki nem állhatja a rumos ízt, szóval miatta én csak pár cseppet szoktam bele tenni.

2011. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Öntsd nyakon Cherryvel!!! :) Kis alkohol aroma anélkül nem az igazi... Jó, ha raksz meggyet is a közepébe!!!
2011. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Múltkor ugyanez történt velem is,de szerintem kihagyható. Bár amelyik receptél azt írja,h rum kell bele vagy rumaroma,általában a jellegzetes íze miatt nélkülözhetetlen,mert olyan típusú a süti,aminek olyan ízűnek kell lenni.

Miért nem ugrassz ki boltba?:) A kis feles rum is jó,100 ft körül van,múltkor azt tettem bele és finom lett nagyon.

2011. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a segítségeteket!

Csak délután tudnék elmenni a boltba, addigra meg készen kell lennie a sütinek:S

2011. márc. 4. 13:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Mivel csak az aromája kell, kihagyható a kekszgolyóból. De helyettesíthető egy kis kávéval, lekvárral, esetleg teával, mézzel, vagy más édes szesszel. Pl. Cherryvel :)


Üdv!

2011. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Cherryvel oldottam meg, és elképesztően finom lett!:)

De legközelebb kávéval szeretném kipróbálni...

2011. márc. 4. 14:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Amelyik családban kisgyerek van, ott már alapból kihagyják a szeszt, attól az még nagyon finom.
2011. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!