Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudtad hogy az energiaitalokba...

Tudtad hogy az energiaitalokban lévő taurin a macska ételjeiben nélkülözhetetlen?

Figyelt kérdés
Minden macskakonzervben nagyon magas arányban található, úgy, mint az energiaitalokban.
2009. nov. 8. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam.Érdekes.
2009. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is most hallom először.
2009. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
hol itt a nagy kérdés? ....
2009. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

én meg nem tudok meglenni energiaital nélkül. akkor most macska vagyoK? xD

am télleg nem vmi szabályos kérdés.

2009. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudtam. De akkor jut róla az eszembe, hogy ha a macska maga szerzi be az élelmét (egér, énekesmadár), akkor honnan jutna hozzá a taurinhoz?
2009. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ugyis korlátozták az energia italokat(nem lehet 18 éven alul venni) ezért ezentul akkor macskakaját fogok enni :D


xD

2009. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még régen olvastam egyszer,hogy a kutya és macskakajákban van valamilyen adalék,ami függővé teszi őket az adott márkához,és nem esznek meg más márkájú kaját.Nekem nincs sem kutáym,sem macskám,így nem tudom,hogy igaz-e?Amikor még volt macskám az sem bent a lakásban volt,hanem kint az udvaron,Egerészett,kapott ételmaradékot,nagyon ritkán

száraz macskakaját.Nagyszerűen el volt,míg egy autó az utcán el nem gázolta.

2009. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a royal canin kutyakajában is van:D
2009. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudtam! Na de most hova sz@rjak?
2009. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a titok nyitja, miért nem lehet aludni küldeni a macskámat. Éjjel-nappal nyávog. Ha enni kap nyávog, ha benn van nyávog, ha kinn van nyávog, ha simogatom, nyávog, ha cirógatom, nyávog, ha nem szólok hozzá, akkor is nyávog.
2010. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!