Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már most is mínuszban vagyunk...

Már most is mínuszban vagyunk a kártyán, más is van így, mivel tudnánk spórolni?

Figyelt kérdés
Nagyobb kiadásunk volt tavaly és mínuszba kerültünk, nagyon nehezen keveredünk ki belőle, 1 év alatti a babánk. NIncs valami jótanácsotok, spórolási tippetek?
2010. jan. 8. 14:00
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:

köszi hogy még írtatok! nagyon jó olvasni. És igen a pisis sőt a kakis pelus is elég, már ezt mi is régóta égetjük, pár nap alatt összegyűlik a pelenkatartóban és egybe megy a kazánba.

Mi mostanában a pennybe járunk várásolni, kicsi a választék, nincs csábulás, de az alapvető dolgok megvannak és olcsó.

A tejtermékek és a rama éri meg szerintem.

Most még azon spórolunk hogy a férjem maga csinál kaját a munkába: veszünk levelestésztát (170 Ft és egy kis sajtot) és csinál sajtos croisant-t, nagyon fini és egy tepsi lesz belőle.

még úgy spórolok, hogy ha süt akkor olyan kaja van amit sütőbe sütünk így ha felmelegedett a sütő nem kell újrakapcsolni.

ja és nagyon jók azok a kérdések itt a gyakorin, hogy tudtátok ez vagy az valahol akciós, sokat segít, ha valamit láttok írjatok, bár már nagyon meggondolom, hogy attól hogy akciós vegyek-e

2010. jan. 16. 14:52
 52/53 anonim ***** válasza:

Tegnap 17.30-as vagyok.Hézagolócsík,vagy szalag:Barkácsáruházakban,de a multikban is van.A kiskereskedők és a festékboltok jó áron adják.Többféle van,de ami fontos,hogy a 2évig valót azt úgy kell majd lekaparni,a 8évig valót meg szépen leszeded és jobban szigetel.Az utóbbit ajánlom

Én a Tesco popsitörlőt használom.Akciósan 3ft/db.Ha pisis 1db-al át lehet törölni.Nem ezen fog múlni a spórolás.

Továbbra is azt mondom jól kell vásárolni és főzni!Mi csak a 300ft/kg-os párizsit esszük felvágottnak,főzni,sütni.

2010. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
az egyik válaszoló vagyok.párom kereskedelmis egy nagy multinál.és tutira mondom,hogy sosem az akciós a leg olcsobb.azért kerül be az újságba,mert a cég fizet éte,hogy most reklámozza azt a terméket ennyiért,vagy annyiért,de mindig van annál még olcsobb,és jobb is.én már csak akkor veszek meg akciós dolgokat,ha előtte megnézem nincs e más termékből olcsóbb.ezeket nem teszik ki egy helyre ahogy szokták az áruházakban,el vannak dugva a helyükön.persze olyan is van,hogy tényleg megéri az ujságos akciós árut megvenni,de ritka.
2010. jan. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!