Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már most is mínuszban vagyunk...

Már most is mínuszban vagyunk a kártyán, más is van így, mivel tudnánk spórolni?

Figyelt kérdés
Nagyobb kiadásunk volt tavaly és mínuszba kerültünk, nagyon nehezen keveredünk ki belőle, 1 év alatti a babánk. NIncs valami jótanácsotok, spórolási tippetek?
2010. jan. 8. 14:00
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Nagyon jókat írnak, nekem még egyvalami jut az eszembe: villanybojlerünk van és azt tekerte le a férjem langyosra. Sokat spórolunk rajta. +nem fürdünk, hanem zuhanyzunk. Mi is spórolunk a kaján, gyógyszeren, most már csak teát iszunk (régen rengeteg üdítőt ittunk). Nekünk is a kocsi viszi el a legtöbb pénzt. Internetre mi csak 3500ft-t fizetünk. Olyan beltérink van ami nem havidijas és szinte soha nem telefonálunk.
2010. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%
+ mi a használt pelenkát is eltüzeljük
2010. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
Bocsi, nekem nincs most ú ötletem, de azt meg tudom erősíteni, h a férfinak kell járni vásárolni. Ő tényleg csak azt veszi, ami kell, nem csábul el úgy mint mi nők. Nekem szeptbe született a fiam, októberbe még 3an mentünk vásárolni, de aztán jött a h1n1 és mi itthon maradtunk, apa ment. Novemberbe 36000 ft-ért bevásárolt egy egész hónapra, decemberbe már nem tudom, mert akkor ugye karácsony is volt, de most januárba én mentem, és 48000-et hagytam az auchanba (mi csak egy hónapba egyszer megyünk, a faluban a boltban csak zsömlét,meg zöldséget, gyümit veszünk, disznót,kacsát,csorkét anyósék tartanak nekünk is, a kaját közösen termeljük meg az állatoknak). Na, szóval és azon gondolkodtam, h apa hogy csinálta, pedig nekem tele sem lett a kocsim, ő meg másfél bevásárlókocsit tett tele. Úgyh lányok apát küldjétek,ha tényleg a kaját akartok spórolni.
2010. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%
ugyan már...internet...ez ma már nem luxus.És nekem gyakran többet ér,mint amit kifizetek érte.
2010. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
41%
15:11-es jogos!!
2010. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%
Örültem a kérdésnek és jó volt végigolvasni a válaszokat.Én is mindig spórolok.Legtöbbet a vásárláson és a főzésen lehet.Semmi luxus!!!Nálunk a feltét az sült párizsi,v pöri párizsiból.Alacsony hőfokon mosok és ami olyan azt csak öblíteni szoktam.A tea szerintem drága.1 liter víz+teafű+2 evőkanál cukor,ha citrommal isszuk,akkor több,+villany.Szerintem ennyiből egy 100ft-os 2l-es üdítő is simán kijön.Vizet iszunk.Én iszok még 100%-os üdítőt 200ft-ért a vitaminok miatt.1dl-hez öntök 3dl vizet.Nálunk este csak 1 energiatakarékos izzó világít.Így tv-zünk,babázunk.De ha belegondolok 1db 60W izzó 20óra után fogyaszt kb 50ft-ot?Még annyi,hogy a nyílászárókhoz hézagolót raktunk.Folyóvízben nem mosogatunk és azt is 1nap csak 1X.Mosógép vizével öntöztem.Nyárra van kerti WC is.Mindent elégetünk a kazánban amit lehet,de ha gázzal kéne fűtenünk...Ennyi.
2010. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Pisis pelenka is elég ? Hát ezt kiprobálom!
2010. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
01.08. 14:40, igen, van a Müller-es törlőből sensitive is. Ugyanannyiba kerül. Én nemrég fedeztem fel magamnak a Müller-t, érdemes körbenézni, mert sokminden más is klasszisokkal olcsóbb, mint bárhol máshol. Nem tudom, hogy csinálják.
2010. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

17:30-as, mi az a hézagoló, hol lehet kapni? Panelban lakunk, rosszul zár a bejárati ajtó, ahhoz lehet használni?

Én már válaszoltam, de még annyi, hogy a szokásos "20dekapárizsi" helyett én mindig 15-öt kérek, erre mostanában szoktam rá, és annyi is elég kettőnknek, pedig jó étvágyunk van.

2010. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Köszi, "Mülleres"! Ki fogom próbálni, ha arra járok.
2010. jan. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!