Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már most is mínuszban vagyunk...

Már most is mínuszban vagyunk a kártyán, más is van így, mivel tudnánk spórolni?

Figyelt kérdés
Nagyobb kiadásunk volt tavaly és mínuszba kerültünk, nagyon nehezen keveredünk ki belőle, 1 év alatti a babánk. NIncs valami jótanácsotok, spórolási tippetek?
2010. jan. 8. 14:00
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam .. Szóval mindenképpen mínuszba leszünk ,de nem tudunk lejjebb csúszni !
2010. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, sokan szidják az olcsó pelust, de Mi azt használjuk, Nekünk bevált, nem folyik ki belőle semmi. Amit Én veszek, abból 3200 Ft egy 100 db-os csomag (kb. a 3-as, 4-es pelusnak felel meg a márkásakból). Valamint, a Müller-ben veszek törlőkendőt, a Müller saját márkája, és a 6-os csomag 1990 Ft. És nem 63, meg 70, hanem 80 db van egy csomagban. Plusz, amit a többiek írnak. Más most nem jut eszembe.
2010. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a helyzet nálunk is, jobban mondva elfogyott a tartalékunk, a mostani csekkek már nem lesznek befizetve időben...

Fűtéstekergetés, tea, akciós húsok, akciós pelusok. Ajándékozásban is lejjebb adtunk már, a család ezt megérti.

Szóval nagyon meg kell nézni, mit veszünk, vagyis mennyiért.

Na meg majd elmegyünk szavazni! :)

14:28-as! A Müllerben van sensitive törlőkendő is ilyen csomagban?

2010. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Én néha a törlőkendővel is spórolok.
2010. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%
...nem fejeztem be,csak elnyomtam...szal a törlőkendővel úgy,hogy vizes ruhával törlöm le a popsit,aztán szárazzal.Gyönyörű a popsija.Én csak kakinál használok törlőkendőt,vagy lemosom csap alatt.
2010. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
100%

hát nálunk az vált be,hogy írtuk a kiadásainkat,és a hónap végén megnéztük mire költöttünk sokat,mi az ami felesleges vol,és mi az amin lehet húzni.én pl nagy bevásárolni nem megyek,nekünk az jött ki,hogy amikor nagy bevásárolni mentünk mindig mínuszba mentünk át.amikor meg csak apának felírtam,hogy hazafele mit hozzon a bev.központból,az nagyot nyomott.mi nappal tescós pelust használunk,éjjelre csak a jót.nem veszünk üdítőket,cola meg ilyenek,naponta 1 kávét iszok csak.nem hagyjuk készenléti állapotban a dolgokat,pl tv,hifi,szám gép stb.ezek rengeteget fogyasztanak így bekapcsolt állapotban is.mi tavaly mindig így csináltuk és idén még vissza is kaptunk villanyszámlapénzt,szóval tényleg bejön.villany mindig le kapcs ahol nem vagyunk.mi nem akciós élelmiszereket veszünk mert sosem az a legolcsóbb,azoknál mindig van olcsob is,és jó.bébikaját én csinálom,bár már sokat eszik abból amit mi eszünk.előfizetése telcsink van,aminek a havi díja 2700,nekünk családi csomagunk van,igy annyit beszélünk amennyit akarunk ingyen van,amikor feltőltősünk volt sosem úsztuk meg 4000/fő alatt a számlát,igy a fele csak és tartozik ehhez 60 perc ingyen máshová beszélgetés is.szóval keressük a mit,hol a legjobb áron,és nem mindig az akciós az olcsó.igy 4-en élünk 180 ból,de van amikor tudunk eltenni is.

ha bármi kérdésed van irj,van még sok ötletem.

2010. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm a sok hasznos ötletet. Nagyon elcsodálkoztam, hogy 180-ból 4-en megéltek, mi 220-ból hárman nem tudunk.

Igaz fizetjük az autót és van egy 1 milliós személyi hitelünk, amit még a ház felújításra vettünk fel, villanyt kell fizetnünk, a szemét pénzt és a fát (fűtés) és két mobil számlát és valahogy mégsem jövünk ki, mondjuk benzinre is sok megy.

megkérdezhetem te miket főzöl?

Köszi

2010. jan. 8. 17:47
 18/53 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig akkor veszek mindenből többet, mikor akciós! Ldl, auchan, ezek a legolcsóbbak... mi összeírtuk, 1 hónapban mire költünk. Amiből csak lehetett, lefaragtunk. A kaján lehet a legjobban spórolni. ill. a telefonon. És szinte semmiből nem vesszük meg a drágább, márkás terméket, mert egyszerűen nincs rá pénz.
2010. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%
15,21-es vagyok.rakott dolgokat,pl rakott krumpli,karfiol,karalábé,paprikáskrumpli,rántott dolgok,hús,sajt,gomba,mi főzelékesek vagyunk.igy hetente 2* van főzelék.ezekből mind ehet 1 éves babám is.a családi csomag sokat segít,és az,hogy én nem járok bevásárolni.csakis a párom.ő meg azt veszi ami tényleg kell.nálunk ez vált be.pont azért mert ezek az áruházak pont úgy vannak felszerelve,hogy mi nők a lehető legtöbbet költsünk.mert ez is kell,ez is akciós,már ilyet is rég láttam.keveset megyünk a kocsival,ha kell hetente egy napra tesszük amiket szervezni kell,így azon a napon megoldunk mindent.játékot a gyereknek csak használtan veszek a tesz-vesz-ről,és olcsó angol ruha boltban tudok sok ujj ruhát kifogni a babának.ami nem jó már azt meg eladom,és az árából megint veszek neki ujjat,de csakis ami kell.nem dohányzunk,nem iszunk.a megspórolt pénzből pedig mindig elutazunk valahová pár napra.
2010. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

kezd körvonalazódni a kép számomra, rájöttem, hogy a kaján és a benzinen kell spórolnunk valahogy, mert amiket leírtatok szinte mindet betartom, ja és még valami ez a férj megy bevásárolni dolog tényleg nagyon jól hangzik,ki fogjuk próbálni, csak hát szinte ez az egy szórakozásom volt:-(



még egy kérdés:


Hol vásároltok, ami olcsó és jó?

2010. jan. 8. 18:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!