Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem hizik a 15 hos...

Miert nem hizik a 15 hos kislanyom?

Figyelt kérdés
Eleg jol eszik ketszer kap fott etelt egy nap reggelizni nem reggelizik csak a tejcsijet,mindenhez eszik kenyeret.13 hosan volt 10 kilo es meg mindig annyi.
2010. jan. 7. 21:21
 1/7 A kérdező kommentje:
pufi az arca de a teste szerintem sovanyka.sokat szaladgal es maszik.
2010. jan. 7. 21:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves anyuka aggodalomra semmi ok! Amikor a babák elkezdenek mászni, járni olvasztják a kalóriákat. De azért figyeld!!!
2010. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lelassul a gyarapodás. 1-2 éves kor között 1-2 kiló hízás az átlag. Nem kell ezen aggódni. Sokat mozog, mert most ez a legfontosabb dolga, ennek kell örülni. Ha éhes, eszik, nem beteg!
2010. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem vagy két évig volt 11 kiló, az idén év elején ment fel 13 kilóra, most már talán afelett van. Jó, mondjuk nem is dicsérnek agyon az orvosnál, hogy milyen jó súlyban vannak a gyerekek.
2010. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem mindenki azt mondja hogy mijen szepen nez ki latszik hogy eszik rendesen ,de akkor en miert szeretnem ha mar hizna vegre agy kicsit? meg a ferjem is azt mondja hogy nem kell ennek koverebb legyen .
2010. jan. 7. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy reményem volt, az óvóda. Szépen eszik ott is, amikor benn voltam kétszer kért reggelit, meg sokszor kér kétszer az ebédből is. De semmit nem hízott. Most hallottam a folyosón, hogy más gyerekek híztak. Úgyhogy el is keseredtem kicsit, de azzal vigasztalom magam, hogy ha kövér lenne, az még rosszabb lenne.
2010. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha nem hízik ha eszik rendesen, és egy éves kor felett tényleg lelassul a hízás. Csak hogy kicsit megvígasztalódj, lányom 15 hós oltáson volt 9050 gramm, most 17 hós, ugyanannyi a súlya, pedig ő is eszik. Lemozogják és már a magasságnövekedésük is lassabb, mint korábban. Nincs ezzel semmi gond, ha amúgy egészséges.
2010. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!