Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy 2 hónapja nem hízik...

Baj, hogy 2 hónapja nem hízik semmit 14 hós kislányom?

Figyelt kérdés

Az 1 éves mérésen 10,15 dkg volt, és ma mértük, és ugyanannyi...2 hónapja 1 dekát sem hízott, mondjuk elég rosszul is eszik, de ez normális, nem baj? nektek hogy volt/van?


köszi


2011. okt. 24. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hosszra nőtt?
2011. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1éves kora előtt havonta hízott egy kilót a fiam. Aztán elkezdett visszavenni a tempóból. Először a 15hós mérésen volt plusz 1, aztán szinte csak fél kiló a 18hóson. Szerintem, mivel ő is viszonylag keveset eszik az 1éves kora előtti mennyiségekhez képest, lemozogja, mert most meg ugye már jóval többet mozog.

Ugyanazon a mérlegen lett mérve? Mert a miénk sose egyezett az orvoséval.

2011. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hópari válasza:
Nekem az első gyerkőcömmel volt így. Azt mondta a védőnő, hogy vannak időszakok, amikor nő a gyermek és vannak időszakok, amikor hízik. Amikor nő, akkor nem hízik, valószínűleg nincs úgy étvágya, vagy máshová küldi a szervezete az energiát. Valóban így volt, mert voltak olyan időszakok, amikor nem volt étvágya, aztán meg evett, mint egy kis hörcsög. Szerintem semmi gond.
2011. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fotucsok ***** válasza:
Ennyi idősen már nem híznak, mert lemozogják. A kisfiam ahogy elkezdett kúszni mászni, a korábbihoz képest alig gyarapodott, de ha kiegyensúlyozott, és nem fogy, szerintem ez normális. Kisfiam másfél évesen 12 kg volt, most 2,5 éves és 15 kg. Jó stram gyerek volt akkor is és most is :)
2011. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi lányok, az este már kidőltem...:-)

Hát csak itthon mértük a babamérlegen most, 1 évesen meg a rendelőben a doki.

Hosszra nem tudom, de biztos nőtt, mert ami alá eddig befért, ott most mindig beüti a fejét:-DDD

Hát remélem nincs gond, csak kicsit kiakadtam, hogy egyetlen kis megveszekedett dekát sem szedett fel, cakkra ugyanannyi a súlya...nekem kicsit ijesztő, de majd beszélek a védőnővel, meg 1 hó múlva megyünk a rettegett 15 hós oltásra, gondolom akkor mérik majd...k

köszönöm mindenkinek

2011. okt. 25. 06:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!