Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hízik az 5,5 hónapos...

Miért nem hízik az 5,5 hónapos kislányom? Ha valakinél esetleg volt ilyen, és akkor hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
A mérleg valószínű nem jól mért az orvosnál (az orvos szerint is), de még így is keveset hízik, előző hónapban 440 grammot hízott, most rosszul mérték, így kb.30 dkg-ot. Mérnünk kell, hogy mennyit szopizik.Csak szopizik, lassan kezdjük az almát is, de addig ezen aggódom. 2750 grammal született egyébként és 50 cm-rel, most 5800 gramm körül lehet, és 65 cm. Nem hiszem, hogy nem lenne jó a tejem, az 1. hónapban 1 kg-t is hízott! Napi 5-6-szor eszik általában,nyugodt,kiegyensúlyozott baba (idegenek szerint is).Forog már hasról hátra és hátról hasra ma is sikerült neki.Foga talán kezd jönni,még nem látni.
2010. nov. 15. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

nem érte mi agond, már duolázott, nem éhes, jókedvű..

Valószínüleg iylen típus és nem lesz 1 évesen 12 kg:-))))

Szoptatsd , ahogy eddig, nem méregesd.


És az almától meg méginkább nem fog hízni, de szerintem nem a baba hízlalása a cél.


Az én lánym 4 kilóval született, ehhez képest 5 hónapsan "csak"

2010. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

eleő

Az én 4 kilóval született lányom soha nem híízott fél kilónál többet havonta

2010. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy egy mellből szoptattam,az orvos erősködött,hogy kettőből kell.ezért már eleve nem úgy szoptatok,ahogy gondolom...volt már gond az orvossal,hogy túl aprólékos és túl aggódó,ezt is tartják róla..ez van... csak nem tudom miért nem hízik, és ez nem túl jó,főleg,hogy ilyen gyerekorvosunk van :S
2010. nov. 15. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk 2és fél korától 4és félig semmit sem gyarapodott :( de aztán 2 hét alatt 600at! 3580al született, most 5600 volt uccsó mérésnél ,de az 2 hete volt. én is írtam h mit eszik, mennyi. de nekünk a főzelék oldotta meg a problémát, ebédre kapja, és ez segített, 4hós korától eszik :)
2010. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
amint látom érett már arra,hogy kanalazzunk :) most is itt forog egyébként,de enni nem enne,ha mellre teszem..csak a játék,az meeeegy nagyon :)
2010. nov. 15. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!