Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdeteskor a fiam neha...

Fürdeteskor a fiam neha belepisil a vizbe, ti kicsrerelitek a vizet?

Figyelt kérdés
persze miutan vegeztem az arcocskajaval,legalabb azt kivarja meg megmosom:)
2010. jan. 5. 18:28
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
nahat csajok ha tudom hogy ekkora vita kerekedik...hat igazabol azert erdekelt volna mert csak 3 hos a babam es nem tudom mennyire erzekeny ennyi idösen az ilyesmire.kesöbb termeszetesen ez nem kerdes,tehat nagy kadban nem cserelnem ki,amugy EN SEM CSERELEM KI,pedig kiskadban vagyunk meg.hat köszönöm a 40 valaszt
2010. jan. 7. 19:23
 42/48 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezó, akkor egyáltalán minek fürdeted? Úgyis pisis lesz a bőre a vízben ... 3 hósan?...nem bánt, hogy kiszárítja a pisi? Szegény baba!:( Nem a nagyobbakról beszéltem én sem, hanem az ilyen kicsikről, mint az én babám is, nekik sokkal érzékenyebb a bőrük. Azért remélem, nem minden nap kap a pisi kúrából. Ez igénytelenség! Pontozzál feltétlenül.
2010. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%

Te figyelj már, ugye nem adsz pelenkát a gyerekre? Hanem ha pisil, egyből ott vagy és mész fürdetni! csak mert a pelenkába is belepisil, és így vagy úgy, még a legjobb pelenka mellett is érintkezik a babád popsija a pisivel, akkor nagyon ki van száradva szegénynek?

Gondolom babaúszásra sem viszed, tudod hány kisbaba pisil bele a vízbe? Gusztustalan.

Gondolom te se jársz se strandra, se tengerpartra, jó neked otthon a kád, mi? Az a biztos. :))))

2010. jan. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
72%
A magzatvizet is lecserélted, ha belepisilt? Még egyszer: Hiába érzékeny esetleg a BŐRE, A PISI NORMÁL ESETBEN STERIL!!!! NÉZZ UTÁNA!!! A terhességed alatt gondolom voltál néhány vizeletvizsgálaton. Nézd meg a papíron, rajta van, mennyi baktérium található benne. Ha néhány darabnál több, biztos, hogy kaptál rá gyógyszert, mert az kóros, fertőzést jelent. Na a babáknak még ennyi sincs benne!!!!!
2010. jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
72%
Hagyjátok anyukák, ő egy nagyon-nagyon nagyon kezdő anyuka lehet. Had cserélgesse a vízet, ha neki így jó. A tapasztaltabb anyák tudják, hogy ez akkora butaság, hogy csak na.
2010. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszotokat sokat okultam belöle
2010. jan. 8. 14:37
 47/48 anonim ***** válasza:
72%

Na jo,akkor meg nem szoltam semmit amikor az egyik anyukat le pottyedt seggunek nevezted.Pedig irto bunko volt!

De h a kerdezot is bantsd aki aztan egy rossz szot se mondott neked az mar nagyon durva.

A valaszaid alapjan kiallitottad magadrol a szegenysegi bizonyitvanyt.

Menj es hulye valaszok helyett inkabb cserelgesd a vizet a gyereked alatt.

Az ilyen gyerekekbol lesznek felnott korukba nyamnyila emberek.

Kulonben mar haromszor azt irtad h elmesz akkor mit keresel meg mindig itt???????????

2010. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
0%
Ne stresszeljétek magatokat!:)) Annyira azt kaptam, amit vártam... Ennyit erről az oldalról!:)))De te légy mindig online!:)))
2010. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!