Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdeteskor a fiam neha...

Fürdeteskor a fiam neha belepisil a vizbe, ti kicsrerelitek a vizet?

Figyelt kérdés
persze miutan vegeztem az arcocskajaval,legalabb azt kivarja meg megmosom:)
2010. jan. 5. 18:28
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
76%

én igénytelen vagyok és a vizet is sajnálom, mert szeretném, hogy a gyeremnek is legyen majd 50 év múlva... de hát ilyen igénytelenek vagyxunk mi anyukák, nem lehet mindenki olyan szuper mi te!!! ehhhh...


gondolom te a balatonba, velencei tóba és egyáltalán strandra nem fogod engedni a gyereked mert hát ugye nem tudod lecseréltetni a vizet :DDDDDD


szakadok rajtad de komolyan

2010. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
64%
aki a vizet pocsékolja a 21. században... hát no comment. :(
2010. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekre nem érzem pocsékolásnak!:) Inkább magamtól spórolom el! És ez nem azt jelent, hogy folyatom orrba szájba. És hogy jön már ide a Balaton? A fürdővízről van szó, nem? Vagy hol tartunk már? Te jó ég! Én leszek a felelős a világ összeomlásáért is:))) Még mindig úgy gondolom, hogy lustaság és igénytelenség pisiben fürdetni csecsemőt, kár, hogy nem bírjátok elfogadni, hogy nekem más a véleményem, én már rég túl vagyok a "sokkon", hogy a pisikúráról ilyen ódákat zengenek a "tökéletes" anyukák. Nyugodj már bele, hogy nekem más és megvan a véleményem. Ja, és ne felejts el "szakadni" (hova valósi vagy te?:)) meg pontozni!:))))))
2010. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
64%
Kedves utolsó! Mondd, hány gyereked van? Egy? És majd ha egysze lesz kettő vagy több, azonnal leengeded a vizét mindnek, ha véletlenül belepisil? Vagy ha kislányod lesz és észre se veszed, mi lesz vele? Belehal? Ugyan már! Vannak ennél sokkal komolyabb "balesetek" is az életben. Egyébként mondjuk, ha nyáron majd fürdik a kis medencében, azt fogod lesni, mikor kell pisilnie? Az esti fürdetésnél egyébként hogy oldod meg a vízcserét? Én el se tudom képzelni! Kiveszed a gyereket, ráteszed a pelenkázóra, kiöntöd a vizet..közben a gyerek egyedül van fent? Vagy van segítséged állandóan? Nem ordít, hogy kiveszed???
2010. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
64%
szerintem egyértelmű, hogy ő se cseréli a vizet, csak unatkozik. :D
2010. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmi közöd hozzá, hogy hány gyerekem van, kutyám, macskám neve stb... A kérdésre válaszoltam, és hidd el, ha észreveszem ÉN kicserélem a vizét. Fogadd már el!:) Engem már rég nem érdekel, hogy te pisiben fürdeted, lehet még tapsolsz is neki. És itt PONT! Van más dolgom is, minthogy győzködjek egy vadidegent...
2010. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
73%
nyugodj meg. én egyébként habos vízben fürdetem, de már bekamerázom az alját, hátha úgy jobban meglátom. ;D
2010. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
73%

ez jó, bekamerázom én is.. :DDDDDDD

Milyen furi, h ő nevezett minket igénytelennek, aztán ő írogatja hogy nem vitatkozik... :DDDD

2010. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
0%
3-4-5 hós csecsemőről beszéltem, de látom, nehéz a felfogásod! Vicces vagy nagyon, de én nem vitatkoztam, csupán a véleményem írtam meg. Ami ugyan az maradt...:) Kérdező milyen szándékkal tette föl kérdését,csak nem azért, hogy magát megnyugtassa, mégsem igénytelen?:) A balcsit messziről kerülöm, nem igazán álmaim nyaralóhelye!:) Gyerekkoromban mellettünk lévő anyuka beküldte a gyerekét a vízbe, mert a gyereknek nagy wc-znie kellett. Nem te voltál? :) Furi...? Felétek így beszélnek?:))) Na, az ilyenektől mást nem is vártam...
2010. jan. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
A válaszaid minősítenek....semmivel se igényesebbek, mint itt bárkié :)) A kamera jó ötlet, csak vízhatlan és pisit bíró legyen DD
2010. jan. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!