Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdeteskor a fiam neha...

Fürdeteskor a fiam neha belepisil a vizbe, ti kicsrerelitek a vizet?

Figyelt kérdés
persze miutan vegeztem az arcocskajaval,legalabb azt kivarja meg megmosom:)
2010. jan. 5. 18:28
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
64%

Na csajok, ezt megkaptuk,igenytelen,lusta nok vagyunk:D

En sem cserelem ki.

2010. jan. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
64%
Tudjátok mit! Ha 4x pisil bele, akkor 4x ki kell cserélni :)) Az én nagyobb fiam picinek imádott fürdeni. Akár 30-40 percig is pancsolt. Volt, hogy észrevettem, hogy pisil, kikaptam a vízből, hogy ne oda menjen...rögtön abbahagyta. Mikor visszatettem, újra pisilt.. Ennyit a lecserélésről! Ha emiatt igénytelen vagyok, üsse kavics! 4 gyerekes :)))
2010. jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlen, a mi társaságunkban nem ez a szokás! A kezét, arcát abban mosod kb. 3-4-5 hósnak? Hát bocs a véleményemért, ez higiénia kérdés! Érdekes, hogy itt mennyien vagytok, vagy inkább szomorú. Ti is belepisiltek a fürdővizetekbe?:)
2010. jan. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
76%

akkor még egyszer, lassabban, hogy a túlbuzgó kismamák is megértsék.

a pisi steril. lehet utánaolvasni, fürdővíz cserélgetés helyett.

2010. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
82%
6 hónapos gyerekem a nagy kádban fürdik...nem gondoljátok, hogy kiveszem a pancsoló gyereket, hogy leengedjem a fél kád vizet, újratöltsem, és hasonlók.... de azért azt megkérdeném, hogy ezek a fürdővizet cserélgető anyukák, azok akik hagyják később a kulcscsomót meg a cipőket rágcsálni a gyereknek meg hasonló okosságok... :)))))ennyit a tisztaságról.
2010. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
0%
A válaszod magad sem gondoltad komolyan?!:) Mindenki úgy csinálja, ahogy neki tetszik! Szerencsére nem ismerlek. :) Különbözőek vagyunk, más társadalmi helyzetűek, stb...Próbállak megérteni benneteket is...
2010. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
76%
Az én lányom is belepisil a fürdővízébe,párszor láttam is,de nem cserélem ki!És eddig még nem halt bele!És valószínüleg ezekután sem fog!!:)Nekem egy falubeli idős hölgy mesélte hogy az ő nagyanyja a saját reggeli vizeletében mosta meg az arcát,erre egy orvos(bőrgyógyász) azt mondta mikor meséltem neki,hogy elhihetem sokkal sterilebb mint a csapivíz!!Ami persze agyon klórozott!!!!Elhiheted,hogy a vízben több a baci,mint a gyermeked pisijében!!!
2010. jan. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
82%
nem gondoltam volna, hogy ez társadalmi helyzettől függ:))
2010. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
76%

Hihihi, akkorátkat nevettem, ti igénytelen anyukák!!!!!:)

Természetesen én sem cserélem ki, de nem igénytelenségből, hanem mert semmi baja nem lesz. Hatalmas sarokkádban fürdik, 1. nem is látom, ha belepisil, 2. ha látnám se engednék le egy bazi nagy kád vízet, hogy a gyerekem üvöltsön mert nem hagyom pancsolni, plusz tortúrát csináljak magamnak, és pazaroljak egy halom vízet.

Az anyuka aki azt írta, hogy igénytelenek vagyunk, azt hittem csak viccel...egy pisi után pelust cserélsz, egy koszfolt után ruhát cserélsz?kiváncsi leszek pár hónap múlva, esetleg a 2. gyerek után is így gondolkodsz e majd.

Üdv

2010. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
0%
Ha már visszaírsz, olvasd és értelmezd a válaszomat rendesen! Nem társadalmi helyzet függő, azt írtam különbözőek vagyunk, mindenki más, máshonnan jött, stb...tehát úgy csinálja, ahogy tetszik neki. Nem gondoltam, hogy még ezt is meg kell magyaráznom! Pedig csak 1 mondat!:)))Kitartok a véleményem mellett, mossa az arcát más pisiben!:) Ja, és a fürdőkádam sem a legkisebb.;) És aki a vizet sajnálja, hát... no comment.:(
2010. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!