Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdeteskor a fiam neha...

Fürdeteskor a fiam neha belepisil a vizbe, ti kicsrerelitek a vizet?

Figyelt kérdés
persze miutan vegeztem az arcocskajaval,legalabb azt kivarja meg megmosom:)
2010. jan. 5. 18:28
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
82%
de te azt mondtad, hogy higiéniai kérdés. akkor utoljára, ta-gol-tan. a pisi steril. nem baj? talán ha kinéznél a sznob szőke kócaid mögül, és egy kicsit használnád azt a 3 IQ-dat, -sztem azért ennyi elég hozzá, hogy értelmezd ezt a mondatot-, akkor elgondolkodnál, hogy mennyire nincs igazad.
2010. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
76%

Undorodtál magadtól amikor a magzatvízbe pisilt,ne adj ISTEN kakilt????


Jesszus!Tudjátok miket nyelt le,miben úszkált több mint egy éven keresztül????Na ebbe tessék belegondolni!

Én nem cserélem,az egész napom fürdetésből állna.Majd egy éven keresztül vízbe pisilt,már hogyne pisilne szegényke most is.

2010. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
57%
*miben úszkált majdnem egy éven keresztül bocsi
2010. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
0%
Hogy jön ide a kinézet? :) Te meg biztosan barna, elhízott, löttyedt, öreg csaj vagy! Tudok én is ilyeneket írni, habár fiatal vagyok, de ez még nekem is elég gyerekes! :) Másik okoskának: Hogy lehet valaki ennyire tudatlan??? Szerinted ha a magzatvíz meconiumos lesz, és a baba nyeli, nem lesz baja? Ilyen buta nőt.... Ezt a hozzászólást miért nem minősítitek? Mindegy, hogy ki milyen idióta hozzászólást ír? Tartsatok össze!:))A pisi steril, de vannak benne olyan anyagok, amikre nincs szüksége a szervezetnek, ezért kiüríti, mint a kakit, és amit kiürít, nem kellene erőltetni. Ennyi! Aki akarja igya meg, egye meg, fürödjön benne, én igénytelenségnek tartom még mindig.:) Persze, ha véletlenül vízbe megy észrevétlenül, nem fog bele halni senki, de ha látom, mindenképp vízcsere! WC-zés után kezet mostok, és arra tanítjátok a gyereket? Szerintem igen. Na ezen gondolkodjatok el!!!
2010. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
76%
csak vigyázz, nehogy megfázzon a babád. amúgy 25 vagyok.
2010. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
82%

Én nem azt írtam már elnézést,hogy nem lesz baja,ha belekakil!Mivel jártam terhesgondozásra nyilván tudom,hogy az nem jó.Én csak azt írom,hogy ez már a magzatvízben előfordul,és a pisitől ott sem lesz baja.

Amúgy meg nem tudom minek húztad fel magad ennyire :-D

Jó hamar elszakad a cérnád...

2010. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
85%
biztos stresszes a sok vízcserélgetéstől.
2010. jan. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
85%

A vízcserélgetős anyukának:

bizti kicsi még a babád, mert ha nagyobb lesz, egy örökmozgó,(vagy lesz tesója) az esti fürdetésre örülsz majd, hogy lyuk van se...den, nemhogy még 3-szor vizet cserélni szerencsétlen gyerek alól. Abszolút nem vagyunk igénytelenek, normális színvonalon élünk, ez nem is az igényességgel függ össze, hanem az emberi hülyeséggel és önzőséggel. Tudod te mennyi vizet pazarolsz így? Igaza van az egyik előttem írónak, ezért tart itt a világ, mert midenki szarik rá egy jó nagyot, tisztelet a kivételnek. Egyébként nem furi, hogy 20 anyukából 18 röhög a válaszaidon???Istenem, te tuti egy nagyon kezdő anyuka lehetsz, abból is a tökéletese steril fajta, akinek még homokozni sem mehet majd a gyereke, mert koszos lesz a ruhája, meg nehogy hozzáérjen ahhoz a homokhoz, amiben esetleg egy olyan gyerek játszott, aki belepisil a vízbe és az igénytelen anyja tovább fürdeti....:)

hihetetlen mik vannak....

2010. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
76%

11:37: ezt jól megfogalmaztad, köszi! :)


Vízcserélgetős: már bocs, de Te nagyon hülye vagy! :D

2010. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
0%
Nem bírod elviselni, hogy sokféle ember van, sokféle felfogással?:)) Te zsákban élsz, vagy krumpifalván? Látod, milyen jól szórakozol, miközben egy idegent szidsz, lehülyézel, stb..? Sajnálatra méltó vagy!Inkább menj el edzeni, az jót tesz a lelkednek is....na meg a nagy, lötyi seggednek.:))) Tudod mi az a provokálás, IQ bajnok? :)) Tuti írsz még valamit!:))))))) Ismerem az ilyeneket, egy falkában vagytok mindig a játszótéren, és kicikiztek mindenki mást, mert nincs jobb dolgotok.
2010. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!