Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennétek ezt a babakocsit?

Megvennétek ezt a babakocsit?

Figyelt kérdés

[link]

szerintetek jó lehet? Mennyi idős kortól tennétek bele a babát? Látom, hogy 4 hónapot ír, de lehet már? Tavasszal gondoltam végülis használni. Most 4 hónapos múlt a babám. Vagy esetleg hasonló kocsit ajánlanátok hasonló árban? 3 kerekűt szeretnék.


2010. jan. 3. 15:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de a négykerekűs ötleteket küldenétek? Én is tavaszra keresek könnyű kocsit, mert olimpikon vagyok én is:)
2010. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

ez szerintem jobb, nagyobbak a kerekei, tényleg nem jó ha kicsi, mi is nem egyszer majdnem fejre álltunk.


[link]

2010. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ilyen kocsink van,csak Espiro Magic 3 névre hallgat.

7 hónapos volt a kisfiam,amikor megvettük,és az első nagyon szeles időig használtuk.

Szerintem jók ezek a 3 kerekű kocsik,tolni is könnyű,a baba is kényelmesen elfér benne,az én fiam nagyon szeret benne lenni,alváshoz is megfelelő a te babád korú babáknak.


Ami az egyedüli hátránya szerintem,hogy nincs lábtartója,így lóg a baba lába,de ez már csak nagyobb korban

2010. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

17:34-es részére könnyű négykerekű sportkocsik :)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Közkívánatra. Nos én majdnem mindegyik típust lemeoztam, bevizsgáltam, beleraktam a gyerekem, megemelgettem. :) A giraffe clubos jön be, lehet téliesíteni is.


HA valaki tili-tolit szeretne szerintem az is van dögivel főleg az aukciós oldalakon.

2010. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

nagy terepen nem járkálnánk vele, max boltba pl.

ha olyan helyre megyünk, ott a régi. Mindenképp kell a nagy kerék? Ez azért lenne jó, mert csak bedobom a csomagtartóba, könnyű...

Nagyon köszönöm, hogy ilyen sokan válaszoltok!

2010. jan. 3. 21:01
 16/21 anonim ***** válasza:
Már nem is tudom hanyadik voltam..:-)) Sógornőméknek két kocsijuk van, egy terep meg egy plázázós. A kisebb kerekűt egyszer kipróbálta az utcán, lakótelepen. Azt mondta soha többet...de lehet, hogy csak azért mondta, mert ugye hozzászokott a nagyhoz. Szerintem négykerekűben sokkal nagyobb a választék és , a helyedben átgondolnám. azokban is vannak jócskán amik nagyon divatosak.
2010. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
2010. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

saját likeden,nem tetszik a váz és a kereke gyanus. Férfi szem jól jönn ha babakocsit vásárolunk.

Nekünk Bebe Confort lola full-van.Esernyöre csukható,és kicsi kerék hogy beférjen az autóba.És imádom Brendonba volt akciós.

2010. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
KIKA-ba most jó babakocsi szett lesz akciós.
2010. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, miért csak 3 kerekűben gondolkodsz? Van valami oka? Bocs az offért.
2010. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!