Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennétek ezt a babakocsit?

Megvennétek ezt a babakocsit?

Figyelt kérdés

[link]

szerintetek jó lehet? Mennyi idős kortól tennétek bele a babát? Látom, hogy 4 hónapot ír, de lehet már? Tavasszal gondoltam végülis használni. Most 4 hónapos múlt a babám. Vagy esetleg hasonló kocsit ajánlanátok hasonló árban? 3 kerekűt szeretnék.


2010. jan. 3. 15:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én személyszerint nem venném meg mert iszonyú kicsik a kerekei, a kocsi formája tetszik, de azt nem tudom mennyire tartós...
2010. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

van esetleg hasonló ötleted? most ilyenünk van, de iszonyat nagy és nehéz

[link]

2010. jan. 3. 15:27
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

Én a helyedben ilyet vennék:

[link]

2010. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Utolsónak írom, hogy amit belinkeltél majd 12 kg. Hozzászámítva a gyerek súlya és már mehet is olimpikonnak az anyuka.

[link] én ezt néztem ki tavaszra, már személyesen is bevizsgáltam. Pillekönnyű, nagy kerekekkel.

2010. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Az első vagyok..amit az utánam szóló ajánlott az is jól néz ki, de dupla a súlya ahhoz képest amit te írtál. Nehéz a dolog, mert három kerekűben gondolkodsz...hát sajnos így csak kritizálni tudok ajánlani nem nagyon.:-(
2010. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Megint az első..hát ez drágább egy tizessel kb...meg ugye jóval nehezebb is...de a kereke is nagyobb...

[link]

2010. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek is jók, de ez is 9,5kg és drágább mint amit te keresel.

Amúgy én olimpikon anyuka vagyok, ugyanis a kocsink 10kg, a lányom meg 9kg...., igaz mi sétához vettük a kocsit és nem cipelni :o) Panelban lakunk, az a pár lépcső nem oszt nem szoroz hogy 19kilót viszek vagy 21-et.

2010. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

15:34-es anyuka vagyok ismét. Szintén olimpikon anyuka, szintén panel. 12 kg a kocsi és 8 kg jelenleg a gyerek. Szóval szerintem ha le tudom csökkenteni 6-7 kg-ra a kocsi súlyát akkor már nyerő helyzetben vagyok egy ideig. :D Ugyanis nekem ebben a hónapban műtik a cipekedés okozta gerincsérvemet, és a térdem is. (akadálymentesítés a lakásszövetkezet elnöke szerint balesetveszélyes!)


Kár, hogy a kérdező 3 kerekűt akar, én most találtam egy csomó jó, esernyőre csukhatós, (esővédős, lábzsákos) 4 kerekű kocsit, úgy 6-8 kg között.

2010. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én vagyok a másik olimpikon anyuka:o)

Igen, a 4kerekű kocsik jóval olcsóbbak és könnyebbek.

Ha nem ragaszkodna a kérdező a 3kerekűhöz, könnyebb dolgunk lenne :o))

Remélem azért sikerült segítenünk valamennyit.

2010. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

És esetleg ez?Ennel nagyobbak a kerekei,masszívabb:

[link]


Ők a hivatalos forgalmazók,a chipolino kocsik jók,nekem olyan van.


Vagy esetleg ez,igaz nem 3kerekű,de nagyon stabil.Érdeklődhetsz náluk hogy betudják e még szerezni ezt a típust.Ezek már kifutó 2009es modellek ugy hogy nem biztos.

[link]

2010. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!