Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni házasélet?

Szülés utáni házasélet?

Figyelt kérdés

Olyan, mint régen?

Hány hét/hónap telt el a szülés és az első együttlét között?

Úgy élvezitek, mint régen?


2010. jan. 2. 14:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt, 6 héttel szülés után próbálkoztunk. Nem is sikerült az első, sőt borzalmas bénázás volt. Meg is ijedtem megmondom őszintén, mert attól tartottam, hogy rányomja a bélyegét a továbbiakra is.

Azóta nincs gond, nagyjából ugyanolyan, mint régen. 8 hós a babám.

2010. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi is 6 hétet vártunk az elsővel, olyan volt mintha újra elveszítettem volna a szüzességem:) Még volt pár alkalom, amikor fájdogált, de azóta minden remek, és összességében jobb mint előtte:)
2010. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

jó nektek!

nem tudom velünk mi történt, de még el sem jutottunk az első próbálkozásig, és már 4,5 hós a baba....

nekem mintha elment volna minden kedvem (szoptatás miatt?)

férjem sem erőlteti, pedig mindig beszélünk róla, hogy mostmár kéne...

2010. jan. 4. 11:05
 14/17 anonim ***** válasza:
2 naponta szex. 1 hónapja szültem császárral.
2010. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia


Jajj..ne izgulj!

Csak visszajön egyszer majd a kedved..

De ha ez megnyugtat,nekem 5 hónapos a kislányom,és mi is kb olyan 3-4 hónapos korában csináltuk előszőr a párommal...

Összesen 3-szor voltunk együtt...Pont most hétvégén volt a 3....:)

Amúgy nagyon fájt az első..,még most is fájt,mikor legutóbb együtt voltunk,de csak az elején..De a mostani lehet,hogy csak azért fájt az elején,mert a kádban csináltuk,és esetlegesen a melegvíz segített... Ki tudja..? :/


Amúgy nekünk az új évi fogadalmunk az volt,hogy idén többet szexelünk.... :)

Hát ezt sikerült is megkoronáznunk ügye... :)

Amúgy mi azért sem voltuk együtt,mert majdhogynem mindíg este felé ért haza a párom,amikor már persze hulla fáradt voltam,és inkább csak az ágy fogalma járt az eszemben... Már olyan 1/2 7-körül elkezdtem ásítozni,és csak olyan 10 körül tudtam elmenni aludni,és persze a kicsi meg 1/2 1 1-körül kel előszőr enni.. Szerencsére a párom e téren nagyon megértő,és nem erőlteti,de lehet,hogy ha esetleg ő is jobban rámenősebb lenne,és nem hagyna,akkor lehet,hogy megjönne a kedvem,és belemennék,de így hogy ő sem piszkál emiatt,így inkább még az ágyat választom...

2010. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

11:24-nek!

Pont ez a szitu nálunk is! Estére fáradt vagyok, az ágyat választom, 10-kor már remegnek a lábaim a fáradságtól.

Férjem sem erőlteti, igazából Ő is fáradt, és valahogy nem hozza vissza a kedvem.

Peig mondtam neki, hogy csak arra várok, hogy Ő kezdje, hiszen Ő várt rám, amíg vártam a babát. De valahol érzem belül, hogy kifogást keresek, mert pont jó, hogy nem feszegetjük a dolgot, ugyanakkor azért vágyom arra, hogy újra legyen valami! Neki is nehéz, elég sok idő eltelt, hiszen a terhesség felétől már nem csináltuk...talán egy babamentes hétvége segítene, de ez nem megoldható nálunk. Persze az lenne a alegjobb, ha este lenne annyi erőnk, hogy ha alszik a baba, akkor belevágjunk. Tudom, evés közben jön meg az étvágy, de annyira nehéz elkezdeni...

A szoptatás miatti hormonváltozások okozzák? Nem ismerek magamra!

Egyébként mi is megfogadtuk, hogy idén több szex! :)

2010. jan. 4. 11:31
 17/17 anonim ***** válasza:
mire a kislányom ágyba kerül, pfff. semmi kedvem, hulla vagyok. 1 éve nem aludtam ki magam rendesen, csak napi 5 órátkat, azt se egybe. És még szoptatok is. ezek után csoda, ha jó, ha a havi 1 összejön? Miközben azelőtt inkább a havi 12 volt a jellemző. szegény férjem. amúgy a minősége annak a havi 1nek, hát jó-jó, de én nemtudom elengedni magam. a kislányom sokat ébred, még most is, 1 évesen, és mindig azt várom, hogy na mindjárt menni kell. Emiatt sokszor elkezdeni sincs már kedvem, mert ha felébred, onnan kb. fél óra mííg rendesen visszaalszik---nesze neked romantika. :((((
2010. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!