Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ritkás házasélet (szülés óta)...

Ritkás házasélet (szülés óta) és emiatt történt hevesség miatt megsérültem odalenn. Hogyan orvosoljam?

Figyelt kérdés

Amióta szültem szinte sosem szexelünk,de ez nem is vitatéma. Amikor mégis,akkor gyakran nehézségekbe ütközünk,hiszen odalent "nincs bejáródva",vagy a spontaneitás hiánya miatt nem is elég síkos.


Most is ez történt,2 hónapja nem volt semmi,aztán egyik este igen.Reggel vettem észre,hogy csíp a pisi.

Megnéztem,és láttam hogy belül a szeméremajkak belső pereme lehorzsolódott nagyon,tiszta vörös.

Fáj is,és kellemetlen is. Főztem kamillateát,este is azzal borogattam,jó az rá?

Mit tehetnék még? (Azon kívül,hogy természetesen orvoshoz megyek ha nem javul)


2011. ápr. 27. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegény! Én 13 hónapja szültem, és kb. hetente, vagy kéthetente egyszer tudunk csak együtt lenni. Ilyenkor sajnos nem sok idő van a megfelelő előjátékra, és marha száraz vagyok még úgy is, hogy használunk sikosítót, amit akció közben is újra elő kell venni. Nem dúrva a férjem, csak sajnos nálam működik egy picit másabbul a dolog. Sokszor együttlét után azt érzem, hogy na én most szanaszét szakadtam, és igen, ismerős, nekem is csípni szokott másnap még a pisi is. Nekem azóta jobb, amióta szex utáni tusolás után bekenem magam egy kis bepanthennel. Ez egy picit segít. A kamillás borogatás szerintem jó, hisz az gyulladás csökkentő, de akár egy kis hámosító krémmel is bepróbálkozhatsz.
2011. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Betadinozd is le gyakran!
2011. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Neogranormonnal kenném be. Talán még van is otthon, hiszen a baba popsijára is használható. Itt le van írva mit tud:

[link]


Azért én javaslom, h ha másra nem jut idő, akkor a nyálatokat használjátok! Tudom, kicsit undin hangzik, de mindig kéznél van. :)

2011. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Használj síkosítót,tapasztald ki melyik a legjobb ha az első rögtön nem is válik be,mert így elmegy még attól a kevés szextől is a kedved,ám ha a síkosító bejön,akkor még meg is jöhet :D
2011. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Elég kínos a gondom,de remélem megoldódik.


Ezek után biztosan használunk síkosítót.

Igazából az elején úgy tűnt,hogy nem lesz rá szükség,közben meg már nem erre figyeltem....így történhetett.

2011. ápr. 27. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!