Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 1 hónappal miért...

Szülés után 1 hónappal miért fáj a házasélet?

Figyelt kérdés
Császárral szültem,és már régen nem éltünk házaséletet férjemmel.A napokban próbálkoztunk,de nekem olyan érzés volt,mintha "ott"lett volna valami és égető érzést is tapasztaltam,így abbahagytuk.Miért van ez?Fog változni,vagy menjek orvoshoz?Most voltam a 6 hetesen Jan.26.-án és rendben talált mindent az orvos.Valaki tud tanácsot adni?
2009. febr. 15. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljatok síkosítót használni. Ilyenkor gyakori a hüvelyszárazság, lehet, h azért volt égető érzésed.

Fog változni. Elvileg minden aktus után jobb lesz.

Előfordulhat lelki oka is annak, h nem volt jó. Próbálj kikapcsolni olyankor, ne idegeskedj és legfőképpen olyankor ne légy ANYA! Kapcsold ki ezt a funkciót! ;)

Ez nem vicc. Észre sem veszed és "befeszülsz", magadnak okozva ezzel kellemetlenséget.

Nekem úgy sikerült ellazulni, h borozgattunk előtte, lekapcsoltuk a lámpát, és nagyon figyelmes volt a párom.

2009. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valószínű igazad van,olyankor ki kell kapcsolni az "anyaságot".De egy szobában vagyunk mindhárman,így nehézkes a dolog.Ráadásul már hónapok óta nem voltunk együtt,ez is biztos nehezíti a helyzetet.Úgy látszik újra meg kell tanulni szeretkezni..:)))) Köszönöm a válszt!
2009. febr. 15. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is császáros voltam! Nekünk is a síkosító és a bor segített! :)) Mi sem voltunk előtte már hónapokig együtt, újból meg kellett "tanulni egymást". Türelem!
2009. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!De a bor nem árt nekem?Mert szoptatok csak azért kérdezem.Nos akkor úgylátszik "bepókhálósodtunk":D:D:D:D:D:D:D De majd lesz ez jobb is!:)

Szép Napot!

2009. febr. 16. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!