Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni házasélet?

Szülés utáni házasélet?

Figyelt kérdés

Olyan, mint régen?

Hány hét/hónap telt el a szülés és az első együttlét között?

Úgy élvezitek, mint régen?


2010. jan. 2. 14:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Mi 4 hetet vártunk, akkor már nem váladékoztam. Az első 8-10 alkalommal volt "szűzlány efektus"-fájt a behatolás, de csak 1 mpig, utána nem fájt.

Amúgy ugyaolyan, mint előtte, minőségre és gyakoriságra is.

2010. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Jobb :)

Szülés után kb. 8 héttel kezdtük, akkor még nagyon óvatosan, mert fájt is sokáig...próbálgatni kell :)

2010. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ugyanolyan mint volt.talán kicsit ritkult,mert 1 éves babánk ad feladatot bőven mindkettőnknek,de abban azért jobb lett,hogy nem korlátozódik az estére,mert addigra már mindketten hullák vagyunk,igy egy kicsit izgibb lett.
2010. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
11 hós a lányom és még nagyon rossz:-(
2010. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Remek:D Mi is 8hetet vártunk---de azt mondom megértem..nekem kicsit fájt, de belefért mert olyan kellemes fájdalom volt:D:D
2010. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
megérte:P Bocsíí
2010. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
mi a szülés utáni hatodik héten kezdtük, d már előtte is csináltuk csak azt nem. Nagyon féltem, mert volt előtte egy vetélésem, ahol kapartak is és utána nagyon fájt, főleg ha élveztem, de most nagyon jó volt. A szex pedig jobb mint előtte, és többet is csináljuk, bár még magam sem értem hogy miért, hisz tök hullák vagyunk, de így van, talán jobban értékeljük azt a kis időt amikor kettesben lehetünk.
2010. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A hathetes kontroll utáni napon kezdtük, nagyon fájt.Azóta 12-szer voltunk együtt/azért tudom ilyen pontosan, mert most dobtam ki a 12 darabos óvszer dobozát/, és egyre kevésbé fáj, de még mindig fáj.
2010. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem császárom volt, de azért úgy se egyszerű. Viszont mivel egész terhességem alatt veszélyeztetett voltam és el voltunk tiltva, nem is bírtuk kivárni a 6 hetet. 4 hét után már próbálkoztunk. Az első 2-3 alkalommal még fájt, de csak az elején, utána már jó volt, azóta már minden rendben, sokkal jobban kívánom,mint előtte, csak most meg keresni kell az alkalmat,mert a babák miatt nem egyszerű időt szakítani rá. Most 6 hósak a lányaim.
2010. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
őszintén? hát nem a legjobb. :) Bebeszélem magamnak, hogy már nem olyan odalent az alváz mint régen és nem tudom elengedni magam. Próbálkozom a fóbiám leküzdésével majd egyszer csak sikerül. a babám hét hós
2010. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!