Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztizik a két hetes babám?

Hisztizik a két hetes babám?

Figyelt kérdés
Minden este 6 körül kezdi és nem lehet megnyugtatni,a 9- es etetésig sem aztán kaja után folytatja, még csak 5 napja hoztuk haza, de nagyon aggódunk, hogy ezt nem tudjuk kezelni. Van ötlet, hogy mit tehetnék?
2010. jan. 1. 21:46
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

22:00!


Szerintem az első gyereknél beleférnek az ilyen kérdések, de ha érdemben nem tudsz hozzászólni, az ilyen hozzászólásokat tartogasd magadnak.

2010. jan. 2. 10:24
 22/30 A kérdező kommentje:

Ma 21:52es vagyok!


Nem is annak vettem, de mennem kellett, mert a főnök látni akart:) éjfélre mintha elvágták volna a hisztit, igaz a jól bevált magamhoz ölellek és úgy alszunk módszert alkalmaztam.

Így én nem , de ő aludt mint a bunda.

2010. jan. 2. 10:27
 23/30 anonim ***** válasza:
54%
Szia!Én ugyanebben a helyzetben voltam,mire rájöttem,hogy éhes.Este másfél-kétóránként eszik.Nappal meg simán kibírja a 3órát.Anyatejjel nem eteted túl.Ha pedig kiderül,hogy a hasa fáj szedjél te is Espumizan gyöngyöt a baba kezelése mellé(Espumisan csepp vagy Infacol mellé).Sokat segít neki.
2010. jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
10:28 köszi megpróbálom, bár már mindent megpróbálnék ha az segít a kisfiamon.
2010. jan. 2. 10:34
 25/30 anonim ***** válasza:

Fura, hogy sokan nem értenek egyet azzal, hogy a baba éhes. Pedig ez lesz a baj. 3 hetes korban van az első növekedési ugrás. Tedd cicire sűrűbben!!

Azért kíváncsi lennék, mit gondolnak azok, akik lepontozták a sok korrekt választ...?!

2010. jan. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Igaz, lehet, hogy fura első babám és nem vagyok agyon tapasztalt sajnos, de nem éheztetem ha nem akar szopni és a tápszert sem kéri, akkor már elhihetem, hogy nem éhes. Ugye? Csak, hogy megnyugodhassak, hogy nem vagyok gyerek kínzó, mert a szegény baba és egyéb megjegyzésektől a falra tudnék mászni, ha nem fájna nekem, hogy szenved a gyerek akkor nem fordulnék ide segítségért. Mindegy, köszönöm szépen a válaszokat, volt köztük hasznos is. Minden jót.
2010. jan. 3. 10:53
 27/30 anonim ***** válasza:
Minek neki tápszer ha szoptatod is?
2010. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Többek között én sem értek egyet azzal ,hogy a baba éhes lenne. Mint már fentebb írtam nekem is ezt csinálta a lányom .Mintha egy óra lett volna bele építve pontosan kezdte és ugyan úgy abba is hagyta.Ha fogtam akkor is sírt, éhes nem volt,pelenka tiszta.Orvos látta semmit nem találtak nála és azt mondta fejlődik az idegrendszere azért sír .Érdekes mondon egyik napról a másikra kb 6 hetesen abba maradt a sírás. Bár ez az időszak nagyon nehéz volt sokszor a férjemmel felváltva mentünk ki a lakásból. :(
2010. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Ha nincs elég tej , akkor jön a tápszer gondolom az nem gond. Sajna mivel kórházban volt két hétig nekem még nem nagyon jön össze az összes etetésre elég tejem.:(
2010. jan. 3. 16:39
 30/30 A kérdező kommentje:

12:09,

ha "csak 6 hét" azt kibírom, a doktornéni semmit nem talált nála pedig ki lett vizsgálva a kórházban mindenre, mert az elején voltak légzéskimaradásai, de semmi szerencsére.

2010. jan. 3. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!