Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztizik a két hetes babám?

Hisztizik a két hetes babám?

Figyelt kérdés
Minden este 6 körül kezdi és nem lehet megnyugtatni,a 9- es etetésig sem aztán kaja után folytatja, még csak 5 napja hoztuk haza, de nagyon aggódunk, hogy ezt nem tudjuk kezelni. Van ötlet, hogy mit tehetnék?
2010. jan. 1. 21:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%

Hiszti semmiképp.

Fájhat a hasa, nem szokta meg még a környezetét, de inkább az első:(

De nyugodj meg mert a feszültséget megérzi a baba és akkor csak még rosszabb.

2010. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszti, pici még!

Valószínű hasfájás szerintem. Próbáld tornáztatni, masszírozni a hasát!

De az is lehet, hogy még nem szokta meg a "kinti" életet.

Az fontos, hogy ne legyél ideges. Gondolkozz úgy, hogy mindent megteszel, s ha szerencséd van, a végén kitalálod, mi a baja a kicsinek. Ha egyre feszültebb leszel emiatt, az neked is nagyon fárasztó lesz, és a baba is megérzi.

Sok ilyen napotok lesz még! Kitartás! És hidd el, minden gondját tudod majd kezelni!

Jó babázást!


5 éves nagylány és 4 hónapos pici fiú anyukája

2010. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%

100% hogy nem hiszti, szerintem is a hasa fáj

probáld a gripe watert nekünk nagyon bejött, bár azt hiszem azt 4 hetes kortól lehet, kérdezz rá a dokinál

nálunk is ez volt nagyon sokat sírt mire rá jöttünk fáj a hasa

2010. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%
az elsőnek igaza van, nem hisztizik még egy ekkora baba, szerintem még egy 3 hónapos sem, valószínűleg fáj a hasa, nézz utána mik vannak hasfájós babaáknak
2010. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Egy ilyen pici baba még nem hisztizik, hiszen az manipuláció, ő pedig még ösztönből csinál mindent. Lehet, hogy a hasa fáj, vagy csak a közelségre vágyik, vagy nem eszik eleget, nem lakik jól. Miért 9kor eszik 6 után legközelebb? Ilyen kicsinek nyugodtan adhatsz előbb, az én fiam ilyen idősen óránként, másfél óránként evett. Ne ragaszkodj még ilyen pici babánál az időhöz, az igényeit figyeld, hogy mikor éhes. Főleg, ha evés után még mindig nyűgös, akkor tuti, hogy még éhes, vagy a hasa fáj. Ha az egyik ciciből eteted, akkor nyugodtan kínáld meg a másikkal is, mert lehet, hogy kevés neki az egy. Aztán szerezzetek be vagy infacolt, vagy angolvizet, ezek hasfájásra jók.
2010. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%
A hiszti fogalmát még felejsd el pár hónapig, mert így sok mindent félre értelmezel majd.
2010. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagylányom este 8-kor kezdte és éjfélkor mintha mise történt volna befejezte.kb 6 hétig csinálta. Semmit nem lehetett vele kezdeni ,a doki szerint az idegrendszere erősödik igy.

Nézd a jó oldalát a következő gyerekre már megedzi a tiedet is. :) (a kicsi babám 5 hós most. )

2010. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
66%

Második vagyok!

Úgy látom, mindenki ugyanarra gondol! :)

Nagyon sokféle szer van a hasfájásra, de nem minden babánál használnak. (nálunk semmi nem vált be)

Próbáld meg hason fekve a karodon ringatni, s amikor üvölt (jön a görcs), a másik kezeddel masszírozni a hasát. Hátha sikerül!

2010. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
43%

Ez bizony hiszti!

Állítsd be a sarokba és ne figyelj rá amíg abba nem hagyja.

Jézusom két hetesen hogy hisztizne?

Pocak!!!!!!Ez a baj!

2010. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
50%

21,55-ös vagyok ha tápos semmi kép ne adj neki többször enni mint ahogy kell ,mert atól fájni fog a pocija.

Egyébként az én lányom nem volt hasfájos ,kitartás .Tudom nagyon nehéz de túl éltük mi is :)

2010. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!