Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha a 3 hetes babám...

Baj, ha a 3 hetes babám végigaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
Szerdán leszünk egy hónaposak.8-9 fele (este)leteszem aludni és van mikor csak reggel 6kor ébred.Ha éhes lenne felébredne,ugye?Vagy ébresszem fel 3-4 óránként?(tápszeres baba)
2010. jan. 1. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
ne ébreszd fel.A tápszer lassabban emésztődik meg, mint az anyatej.Ha éhes lenne, felkelne.Inkább örülj.Az enyém két hónapos korától alussza át az éjszakákat.Négy hónapos kisfiú anyukája
2010. jan. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogy ébreszd, örülj, hogy alszik! A baba ha éhes, akkor úgyis kiabál, ha meg neki ennyi elég, akkor miért ne hagynád aludni?

NEkem is az egyik gyerekem igy volt, mostmár felnött, és semmi baja se lett emiatt.

2010. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne ébreszd fel, hidd el jelzi Ő, ha éhes vagy akármi baja an, neki most minden tök jó, azért alszik ilyen jól. Emellett nagy kincs a jól alvó baba, a fiam 13 hónapos, még egyszer sem aludta át az éjszakát, a hajnali evésről is 2 napja szokott le, de így is többször kel éjszaka.

Üdv

2010. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom a masodik itthon toltott ejszaka ota atalussza az ejjelt. Csak anyatejes. En sosem ebresztettem,ha ehes,akkor ugyis jelzi. Nagy kincs a vegig aludt ejszaka,kar lenne elrontani szerintem:) udv: 4,5hos baba anyukaja
2010. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem annó azt mondták, hogy éjszakára csak a nagyon kis súlyú újszülötteket kell kelteni, egyébként végigaludhatják az éjszakát.
2010. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne ebreszd fel!Hidd el felebredne ha ehes lenne.

A kisfiam is igy volt,1 hetes kora ota ataludta az ejszakat.

Nekem is mondta a doktorno h ebreszgessem 4 orankent.

Tudod mi lett a vege?Felebresztettuk,azt se tudta hol van szegeny,igy szopni sem akart mert nem volt ehes de alig tudtuk vissza altatni es megnyugtatni.

Ugy h tapasztalatbol mondom h ne tedd.

Jo babazast!:)

2010. jan. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!