Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan intéztétek el az...

Hogyan intéztétek el az otthoni szülést?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérni azon anyukákat akik otthon hozták világra a kicsinyüket,hogy írják le milyen úton-módon érték el a biztonságos szülést,hogyan zajlott,és hogyan teltek az első napok.Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 31. 23:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

szia, a tegnapi 01:08-as vagyok. köszönöm a válaszodat. így már kezdem érteni, hogy miért szeretnél otthon szülni, és felháborítónak tartom, ami veletek a kórházban történt, de szerintem sokkal egyszerűbb és jobb megoldás lenne, ha kórházat váltanál, mert nem mindenhol ilyen szörnyűek körülmények, minden kórház más. én a szent imrében szültem, csak jó élményeket tudnék mesélni. ezen kívül vannak magánkórházak is, ahol tuti, hogy nem tesznek ki ilyen szörnyűségeknek (nem tudom, hogy mennyibe kerülhet egy szülés egy ilyen helyen, de talán érdemes utánanézni).

ettől függetlenül, ha már egyik kórházban sem bízol ezek után, megértem (bár nem értek egyet, de ez a te döntésed, mi nem szólhatunk bele), akkor drukkolok, hogy sikerüljön elintézni, és minden rendben legyen.

2010. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Szia!


Ez egyelég régi kérdés, tehát azóta gondolom túl vagy a dolgon, érdeklődnék, sikerült-e végül otthon szülni?

Egyébként én is kiakadtam, hogy mit okoskodnak, ha értelmes választ nem adnak...hasonlóan érzek mint Te, és most eléggé foglalkoztat az otthon szülés, nem értem miért kll a szülést betegségnek, vagy vmi rémes dolognak beállítani, bár gondolom ezeknek az embereknek ekkora félelem mellett tényleg nehéz szülésük lehetett...

2010. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!