Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én utálom annyira az...

Csak én utálom annyira az lll-ligát?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a hideg kiráz ezektől. Pl 4 hónap után elment a tej és át álltam tápira kértem tanácsot és szó szerint ki kérték maguknak hogy mi az hogy nem szoptatok. Éheztesse a gyereket mert erősebben fogja szívni és beindul a tejem. Hát ennyit róluk. Ennem immár 1 hónapja. Tápszeres kislány anyukája.
2009. dec. 30. 09:14
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értek azzal egyet, hogy egy nő a gyerekét 5 éves koráig szoptassa, ettől függetlenül nekem például tudtak segíteni, amikor szükségem volt rá. Ennyi.

Nem ítélem el azokat, akik nem tudnak vagy nem akarnak szoptatni, ez mindenkinek a magánügye.

Csupán elkeserít, hogy annak ellenére, hogy csak olyan kérdésre válaszolok, amiben van tapasztalatom, tudásom, szimplán "szimpatikusság" miatt értéktelenné teszik a válaszomat...

2010. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
82%

15:16-os vagyok

Félreértés ne essék én nem pontoztam le senkit a véleménynyilvánítás nem bűn demokrácia van.Én a liga által sulykolt tömény hülyeséggel nem értek egyet.Nem utálom csak szerintem nem kell rúgni abba a kismamába aki önhibáján kívül kényszerül a tápszer adására.

2010. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
78%
Persze, igazad van!
2010. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
78%

Úgy mellesleg én is le lettem pontozva :P

Én vagyok a hormonproblémás anyuka. Szóval?

2010. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
86%
Ezek szerint egyesek ebben a pontozásban élik ki magukat... Sajnálom, mert ennek a pontozásos dolognak így semmi értelme.
2010. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!