Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én utálom annyira az...

Csak én utálom annyira az lll-ligát?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a hideg kiráz ezektől. Pl 4 hónap után elment a tej és át álltam tápira kértem tanácsot és szó szerint ki kérték maguknak hogy mi az hogy nem szoptatok. Éheztesse a gyereket mert erősebben fogja szívni és beindul a tejem. Hát ennyit róluk. Ennem immár 1 hónapja. Tápszeres kislány anyukája.
2009. dec. 30. 09:14
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Egy olyan szerv aki mindenáron csak a gyerekkel foglalkozik, és szoptass 5 éves koráig, aludj vele, stb. ááá utálom őket. Ha teheted kerüld őket.
2010. márc. 17. 17:52
 22/55 anonim ***** válasza:
82%
szerintem túlzásba viszik!
2010. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nagyon sokat segítettek.

Ilyen kérdést...!?

2010. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
14%

Persze,hogy csak az utálja őket aki tápszert ad a babának!

Amúgy én még eddig nem igazán hallottam róluk,nekem szülés előtt elmondta a védőnő ,hogy milyen teát igyak de ez csak a folyadék bevitel miatt,a szoptatás fejben dől el! Mondhat akárki akármit is!

2010. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
32%
Én se utálom őket! igenis van sok hasznos tanácsuk azoknak, akik szoptatni szeretnék a babájukat. Az se teljesen igaz, hogy pénzéhesek, ha házhoz mennek. Az egyik ismerősömhöz 8 kilométert autózott az egyik tanácsadó, nála töltött fél napot, segített, megmutatott mindent, amire kíváncsi volt és sem a kórházban, sem pedig a védőnőtől nem tudta megtanulni, mert sehol nem kapott választ a kérdéseire... Mindezért kemény 5 ezer Ft-ot fizetett... Az, hogy neked más nézeteid vannak, hogy nem tudtál tovább szoptatni, nem miattuk van.. Mindenki hallgassa meg, ha válaszolnak a kérdésére, aztán döntse el, hogy megtartja-e a tanácsot vagy másként cselekszik. Ez nem az lll hibája, hogy neked most nem sikerült és nem a te ízlésednek megfelelő tanácsot kaptál... de legalább kaptál. A védőnő mit tanácsolt? És az orvos? Ahogy látom, ők meg csak a tápszert tudták ajánlani... akkor őket is utálni kell? Ha gondolod, nyugodtan pontozz le, hisz eddig is mindenkit, aki nem a te szájízednek megfelelően írt a Ligáról, lepontoztál... Mivel nem vagyunk egyformák, egyetlen tanács se fog mindenkinek tetszeni, bejönni, hisz mindenható módszer nincs!!! Ebbe is jó lenne belegondolni. Ettől még sokan vannak, akiknek nagyon sokat segített az lll...
2010. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
49%
Ha anyukád ad rossz tanácsot,akkor őt is utálni fogod?
2010. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:

18:09-es:

Hulyesegeket azert ne irjal,jo?

Mi egyaltalan meg cumis uveget se vettunk a babanak csak zacsikat amibe a lefejt tejet szandekoztam tenni.Tapszer nem is erdekelt minket meg semmi.

Es megis csak 4 honapig tudtam szoptatni es tudod miert?

Megjott a menzeszem es a fiam elvalasztotta magat,sehogy se kellett neki.

Mondjuk nem dolt a tejem mert epp annyi volt amennyit a kisfiam megevett mivel hamar kialakult az igeny szerinti szoptatas.Fejni egyaltalan nem tudtam!

Ennyit a FEJBEN DOL EL hulyesegrol.


Ezt a "csak az utalja az LLL-t aki tapszert ad a babajanak" gunyos elnevezest pedig az osszes tapszeres anyuka neveben kikerem foleg mert ha elolvastad volna a valaszokat van itt olyan anyuka aki meg szoptat es meg sem szereti oket.De hat ahoz kell tudni olvasni...

Elgondolkodtato az is h miert van annyi kerdes:Mikor fog mar egyedul aludni a babam? Hogy szoktassam le a szoptatasrol?Mikor fogom ujra kivanni a ferjemet?Megcsalt a ferjem most mit tegyek? es hasonlo kaliberu kerdesek.Ezeket nem olyan anyukak teszik fel akiknel a baba a sajat agyaba alszik es cicin alszik,cicin fekszik.

Felre ne ertsetek en szoptatas-parti vagyok es amig szoptattam is a kisfiam szopott bufizett es ment az agyaba aludni.Es 1 hetes koratol kezdve tudta h ez a rend.Azota vegig alussza ugyanis az ejszakat.


A kerdesre valaszolva pedig nekem sem a szivem csucske ez a liga.Nagyon fanatikusak es nem tudnak elvonatkoztatni a sajat elveiktol.

Viszont az se ketlem h van akinek segiteni tudtak.Ennek orulok mert ezek szerint nem hiaba reklamozzak magukat annyira.Vegulis ez a feladatuk h :segitsenek.

Engem szemely szerint lehordtak mindennek amikor kozoltem veluk h mar 1 hete nem akar megindulni a tejem.

Mindegy,megoldottam nelkuluk is.

Ja,lehet pontozni:)

2010. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,én tudok olvasni ezért is bántotta annyira a szemem,hogy te meg írni nem tudsz! Ennyi helyesírási hibát! Na mindegy csak reagáltam ,és akkor is fejben dől el minden nem kell görcsösen akarni ,mert akkor úgy sem sikerül! Én vettem a gyereknek cumit meg cumis üveget is 16 hónapos még mindig szopik!:)

Ui.:Ja igen lepontoztalak!

2010. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:

én NEM tápszereztem de én is utálom őket!

Ez a kettő nem függ össze!

Nem egészséges évekig csak szoptatni, kell vitamin a gyereknek, egy év után már semmi sincs az anyatejben.

Sztem még 50 évvel ezelőtt is körberöhögték volna őket!

2010. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:

Kedves tipikus os-anya!!!

Nem hiszem h olyan sok helyesirasi hibam van de ha van is legalabb a fejemmel nincs baj es hulyesegeket nem irkalok.Lehet hogy ha neked is ennyit kellene angolul irnod es olvasnod akkor te is igy irnal.

A tenyeket persze amiket leirtam azokat nem tudod meg cafolni de mindegy.

Utalom az ilyet mint te aki semmibe nezi a tapszeres edesanyakat es csak azt tartja valamire aki 5 eves koraig szoptat.Ti csak magatokat tartjatok valamire es egybol tamadtok ha valaki nem ert veletek egyet.

Nagyon sok anyuka gatlasos lesz az ilyenek miatt mint te es tartja magat rossz anyanak, ezen az oldalon is gyakran elofordul meg az ismeretsegunkbe is ezt tapasztalom.

Ugy hogy tessek leszalni a magas lorol es bele nezni a tukorbe h te is ugyan annyit ersz mint egy tapszeres anyuka se tobbet se kevesebbet.


A pontozast meg nyugodtan,nem erdekel.

Erdekes en nem pontoztalak le megis 0%-os vagy,ennyit rolad:):):)

2010. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!