Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én utálom annyira az...

Csak én utálom annyira az lll-ligát?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a hideg kiráz ezektől. Pl 4 hónap után elment a tej és át álltam tápira kértem tanácsot és szó szerint ki kérték maguknak hogy mi az hogy nem szoptatok. Éheztesse a gyereket mert erősebben fogja szívni és beindul a tejem. Hát ennyit róluk. Ennem immár 1 hónapja. Tápszeres kislány anyukája.
2009. dec. 30. 09:14
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
55%
Én nem utálom.
2009. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
60%
Én sem utálom. Nekem segítettek. Lehet, hoyg neked tényleg elfogyott a tejci. De van ilyen. Ők is csak próbáltak neked segíteni. Nekem is már fogyott. Nekem bejött, azóta is csak szoptatok. Van, akinek visszajöna tejci, van, akinek nem. Van ilyen. De ők sem tudhatják előre, hogy a te szervezeted hogyan reagál. Segíteni próbálnak. Mert a tejci a legjobb a babának. Ha mégsem megy, ott a tápszer. Nem megvetendő, aki nem tud szoptatni. De ők azért vannak, hogy segítsenek.
2009. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem nem jöttek be annyira.
2009. dec. 30. 09:28
 4/55 A kérdező kommentje:
Sőt inkább anyura és magamra hallgatok és kérek tanácsot.
2009. dec. 30. 09:29
 5/55 anonim ***** válasza:
91%

9:27-es vagyok:


Nyugodtan hallgass magadra meg anyukádra. Én is főleg magamra hallgattam. A legjobb tanács az volt, amit kaptam, hogy hallgassak a saját megérzéseimre. :)

Ezzel nincs gond.

De azért ne útáld őket. Lehet, hogy a te szervezeted így reagál. Ez van.

Másnak meg másként.

2009. dec. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
49%

Én nem utálom, hanem hasznosnak tartom őket.

Ezt igy konkrétan mondták, hogy éheztesd?? Mert nem ezt szokták ajánlani, hanem hogy valami szopibarát módon add a pótlást, amíg újra felszaporítod a tejet. Sőt külön felhívják a figyelmet, hogy ilyenkor nagyon kell nézni a pisis pelus számát, nehogy kevés legyen a bevitel.

Kicsit érzékeny vagy erre a dologra, de biztos nem az lll miatt ment el a tejed, igaz?

Önzetlenül segítenek levélben, neten, telefonon. Nekem a védőnőm nem teszi ezt meg... Szóval utálnod biztos nem kéne őket.

2009. dec. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
63%
ngem is ráz a hideg tőlük pedig szoptatok még (9hós), de nekem is voltak gondjaim és lehet hogy nem ők, hanem valami másik tanácsadó szervezet, de kemény pénzt kérnek a tanácsadásért. Ismerősöm házhoz kihívta őket, hogy na akkor mutassák meg hogy kéne és kemény 10 ezresébe került az a pár perc, ami feleslegesnek bizonyult sajnos, mert nem szopizott a gyerek. Szóval én inkább az ösztöneimre hagyatkozok.
2009. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Nekem is mondták a pelosokat, de ezt mondták hogy hagyjam és ne adjak tápszert mert egy csecsemőnek szopnia kell.
2009. dec. 30. 09:42
 9/55 anonim ***** válasza:
82%

Én nem utálom őket, pedig nekem se tudtak segíteni. Sokszor a "nyakukra" jártam :)) És mindent betartottam amit mondtak mégse sikerült az a dolog amivel kapcsolatban tanácsot kértem.

(mondjuk én tudtam szoptatni csak épp egy mellből és emiatt még 4 hósan is 12szer szopott egy nap a fiam, hulla voltam és halálfáradt az állandó nem alvástól, de őszerintük EZ igy normális volt.)

Szerintem minden tanácsadónál, tanácsnál és módszernél az a legfontosabb alapelv hogx NEM HÚZHATÓ rá mindenkire!!! És nekem ezt nem látták be az lll ligás hölgyek hogy VAN más is mint amit ők jónak tartanak.

Pl. egyfolytában azt mondták hogy aludjak a gyerekkel és tegyem arra mellre mindig amelyikből nem úgy jön a tej és hogy nem lehet FÁRASZTÓ a szoptatás, hiszen csak adjam oda neki éjjel és ALUDHATOK

Szóval nekem csak ez nem tetszett

2009. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
60%

juj elment félig befejezve vmiért...szóval azt mondták hogy aludhatok tovább, és nem birták felfogni hogy nekem olyan intenziv érzés a szoptatás és annyira félek hogy megnyomom a gyereket vagy ilyesmi hogy akkor se bírtam aludni amikor pedig már nagyon kész voltam...

szóval ez is olyan dolog hogy nem mindenkinek jön be...

2009. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!