Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit csinálna ebben a...

Ki mit csinálna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Jövő Augusztustól már csak a Gyest fogom kapni meg a családi pótlékot!

Dolgozni nem tudok visszamenni mert nem vesznek vissza !

Meg nem tudok vállalni sem mert az édesanyám is megy el!!

Mit fogok csinálni ennyi pénzből!

Segítsetek vaalmi ötlettel hogy lehet pénzt keresni!!

Már komolyan mondom arra gondoltam hogy felkötöm magam!!

Nekem ugye 13700 ft a családim és plusz a Gyes nem tom pontosan azt hiszem 25000ft

Hát ennyiből egyedül mit fogok csinálni meg persze a pici!!

előre is köszönöm a válaszokat


2009. dec. 29. 18:36
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
20.53 mint???
2009. dec. 29. 20:55
 22/45 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos nálunk is ez a helyzet! Sőt még rosszabb. Ha ügyes vagy betudod osztani. Csinálj mindig havi költségvetést. Mindig fizess ki először mindent. Utána vedd számításba mit kell vegyél a babának. és ami marad azt oszt be magatoknak.( mi most havi 70000 ft-ból élünk 3-an!!)
2009. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

Onnan szűrtem le,h csak a kifogásokat keresed.

Sajnos igazad van,minap beszélgettem az ismerősömmel,h nem irigylem a nővérkéket,hát minden elismerésem nekik. Én biztos nem csinálnám. De úgy hallom erre felé igen jól keresnek+néha jön egy kis pénz a zsebbe.

Kitartást!

2009. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Kedves 20.56 válaszoló köszike a válaszodat hát ti sem vagytok jobban!

Csdak tudod 5000ft marad hát abból nem tudom mit fogok venni és mit nem

2009. dec. 29. 20:58
 25/45 anonim ***** válasza:

Miért nem tanulsz akkor valamit? Ha csak várod a sült galambot, abból nem fogsz megélni. A gyerekedért tessék magad összeszedni és tanulni augusztusig akár gyorstalpalón vmit, amivel tudsz munkát keresni. Vagy kezd el levelezőn az érettségit.

Én is most fogok tanulni még, elváltam, egyedül nevelem a fiam. De ő érte muszáj mindent megtennem, hogy meg tudjunk élni, és mindent megadhassak neki, amit kell.

2009. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

Ó igen csurran de nem nekem ,mert én egy szociális otthonban dolgoztam eddig.

De beszéltem a főnöknőmmel és közölte hogy nem tud visszavenni gyes mellett 8 órában mert nincs 8 órás nővéri állás!!

Ennyi amit hozzá fűzött a kedves főnöknőm!!

Én erre szt mondtam és akkor mi van megyek én 8 órás takarítónőnek is az is munka!!!

De ugy hallottam hogy fel kell ajánlaniuk egy másik meló státuszt!!Ha nem tudnak abban foglalkoztatni emiből eljöttem

2009. dec. 29. 21:02
 27/45 A kérdező kommentje:

Jézusom hát hülyét kapok mindjárt!!

20.59 mégis MIBŐL TANULJAK GYEREK MELLETT MENJEK LOPNI!!

Már bocsika de már kész vagyok itt néhány ember válaszán!!

Párom minimálbért kap ,én meg kapok most még 64000ft plusz 13700ft ot és ebből marad 15000ft kajára és ennyi ,mert sajna a babám születése előtt felvettem én állat az Otp nél 750.000ft!A párom nek meg 10.000 ft marad és vagyis 25.000ft van egy hónapra 3 embernek plusz a gyereknek a pelus !!

2009. dec. 29. 21:07
 28/45 anonim ***** válasza:
54%
Mielőtt szültél,erre nem gondoltál?
2009. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Nem ,nem gondoltam volna hogy ennyire szar lesz és elkeserítő a helyzet Magyarországon!!

És sajna Svájci frankban vettem fel,és senki nem mondta hogy forintban kellett volna!!

Most meg vakarozom hogy át tudjam váltatni csak az is 37.000 ft ba kerül

2009. dec. 29. 21:18
 30/45 anonim ***** válasza:
65%

internetre bezzeg van pénz. figyelj, rohadtul elegem van ezekből az emberekből, mint te, tényleg. korábban leírtam, vissza fogok menni dolgozni a gyes mellett, mert gyesből még én sem engedhetem meg magamnak, hogy itthon maradjak, pedig jól keres a párom.

mindenki a saját szerencséjének a kovácsa.

korábban is gondolhattad volna, hogy ez lesz a helyzet, esetleg amikor azt kérdezed, hogy KONYORGOM MIBOL TANULTAM VOLNA, jobb ha tudsz rola, hogy az állam, ugyanúgy ahogy a segélyeket dobálja a magadfajtáknak, az oktatásokat is dobálja gyeden levo kismamáknak, akár távban is.

de nem, te inkább itt siránkozol, állsz sorba a segélyért, nem szégyelled magad, hanem még itt sajnáltatod magad.

ebbol így sose lesz semmi, szedd már össze magad b+, van egy gyereked, akit fel kell nevelned, ha már pici korában azt látja, hogy az anyja nem csinál semmit inkább a segélyért sír, akkor belole vajon mi lesz?

és nyugodtan pontozzatok le, leszarom, én tudom, hogy igazam van, még akkor is, ha ilyen nyersen fogalmazok időnként, amikor eldurran az agyam.

2009. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!