Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit csinálna ebben a...

Ki mit csinálna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Jövő Augusztustól már csak a Gyest fogom kapni meg a családi pótlékot!

Dolgozni nem tudok visszamenni mert nem vesznek vissza !

Meg nem tudok vállalni sem mert az édesanyám is megy el!!

Mit fogok csinálni ennyi pénzből!

Segítsetek vaalmi ötlettel hogy lehet pénzt keresni!!

Már komolyan mondom arra gondoltam hogy felkötöm magam!!

Nekem ugye 13700 ft a családim és plusz a Gyes nem tom pontosan azt hiszem 25000ft

Hát ennyiből egyedül mit fogok csinálni meg persze a pici!!

előre is köszönöm a válaszokat


2009. dec. 29. 18:36
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Ja és hogyan lehet esetleg rendszeres nevelési esetleg valami állandó támogatást kapni igényelni??
2009. dec. 29. 18:40
 2/45 anonim válasza:
80%
Keresd meg az apát, mert neki is fizetnie kell a baba után, ha nem együtt nevelitek!
2009. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

De van apa együtt vagyunk csak éppen nem vagyunk házasok!

És minimálbéren van

2009. dec. 29. 18:41
 4/45 anonim válasza:
0%
bírót neki, de gyorsan...
2009. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
polgármesteri hivatalba menny be,ott érdeklődj segély után,meg van h az egy személyre jutó jövedelem mennyi lehet,ha ezt az összege nem haladjátok meg,akkor részesültök rendszeres segélybe.
2009. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

Segélyt a helyi Önkormányzatnál tudsz igényelni.

- rendszeres gyermekvédelmi támogatás,ami nem feltétlen pénzt jelent,hanem pl.óvodai ingyen étkezést,és évente 2x pénzt is küldenek.

-rendkívüli gyermekvédelmi támogatás évente hat alkalommal jár,ez pénz

-átmeneti segély,ez pénz

-lakásfenntartási támogatás,ez pénz


Ezekre mind be tudod adni a kérelmet,amire az Önkormányzat nyomtatványt ad,vagy a nyomtatványokat letudod tölteni a honlapjukról is,ha van.Ellenben ne számíts nagy összegekre,emellett valami munka után kellene nézned.

2009. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
48%
Sok családot ismerek,ahol 100.000.-ből élnek,iga,hogy semmi luxusra nem telik nekik.A párod keresetével nektek is lesz ennyi.Etesd a babádat természetes ételekkel,mint anyáink,ne tápszerrel ( az rendgetegbe kerül),ne végy neki felesleges dolgokat.Ha nehezen is,de megtudtok élni,amíg te is nem tudsz dolgozni.Segélyt pedig a Polgármesteri Hivatalban kérhetsz.
2009. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod nézni, mi az amit igényelhetsz, mennyi az összege, és mik a feltételek.

[link]

2009. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Annyit javítanék,h a rendkívüli gyermekvédelmi támogatás évente 1x jár,és a lakhatásinak érdemes utánaérdeklődni,mert nálunk idén már nem adták.
2009. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
40%
én vissza fogok menni dolgozni. én se tudok ugyanoda visszamenni, majd keresek mást. előtte 3 hónappal elkezdem szétküldeni a cv-met, aztán majdcsak beakad valami. a férjem napközben szintén dolgozik, így a gyerkő megy a bölcsibe, végülis erre találták ki. én ezt kezdettől fogva így terveztem, mert gyesből szerintem NEM LEHET megélni.
2009. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!