Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más mit csinálna ilyen helyzet...

Más mit csinálna ilyen helyzetben? Veletek is előfordult? Elkenődtem.

Figyelt kérdés
13 hós a fiam, egy ideje nagyon jók az éjjelek. Tegnap éjjel 10kor felkelt(fél8-kor alszik el) és csak sírt, sírt...kb hajnali 2-ig.Sétáltam vele, ringattam, áthoztuk magunk közé, olyankor csend volt, tehát nem volt fájdalma.Nem jön a foga, nem lehetett éhes, mert kínomban 11kor megetettem, de olyan kevervesen sírt hogy teljesen tanácstalan voltam.Nálatok volt ilyen?Annyira nem jellemző hogy nálunk ilyen van.Mostanában meg sem nyikkan.Úgy félek hogy most ez lesz.
2009. júl. 13. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy rendszer lesz belőle, nálunk is volt ilyen, szerintem a lányomnak fájt a pocija. Biztos volt valami gondja, csak még nem tudta elmagyarázni. Ne izgulj. Ha megismétlődik próbáld ki a panadol babyt, ha attól elmúlik, akkor tudod, hogy valami fájt. Kb 25-30 perc alatt hat a lányomnak.
2009. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom.
2009. júl. 13. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is valamije fájt. Az én kisfiam sem sírós, de ha ilyen előfordul mi is Panadolt adunk neki. Még mindig jobb, mint hogy órákon keresztül sírjon.
2009. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy van azóta?

Fájhatott a füle,torka, stb.figyelgesd.

2009. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!