Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 napi tápszer bekeverhető...

1 napi tápszer bekeverhető előre és tárolható hűtőben?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 21:56
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ez a szoptatásos hozzászólás kicsit most engem is mellbe vágott! Hidd el, h én is szoptatnék, ha tudnék, szoptattam is ameddig tudtam. Arról nem is beszélve h ezerszer kényelmesebb, mint a tápszerezés! Nem is erről volt itt szó, úgyh egy kicsit bánt, h ezt felhoztad, jobb ha nem is szóltál volna a témához!
2009. dec. 28. 13:02
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

3.válaszoló vagyok megint...

Nem kötekedni jöttem vissza tényleg!!Most már megértettem hogy miért csináljátok meg egy páran előre a tápszert,de akkor már tényleg miért nem csináljátok úgy,ahogy az egyik válaszoló is írta,hogy külön este kiméri a tápszert és a vizet és akkor csak azt kell összeönteni.Ha bele gondoltok az se tart tovább,mint a hűtőből kivett hideg tejcsit melegíteni és mégis frisset kap a baba.

2009. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szia

Én kb 1 percig melegítem a 280-330 ml körüli mennyiséget és 700 w-os a mikróm.

Ha kevesebb a cucc akkor értelemszerűen kevesebb ideig melengetem :), nekem tekerős és nem digitális a vezérlés, ezért nem tudom másodpercre pontosan megmondani neked. De pár alkalom után úgyis szemre tudja már az ember, hogy az adott cuccot mennyire rakja be.

Van aventes ételmelegítőm is, de abban mindent sokkal tovább tart megmelegíteni, ezért inkább mikrózom az éjjeli v hajnali adagot, hogy ne bömbölje fel az egész családot a kis éhenkórász.

2009. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Jujj, ez a szoptatáos dolog tényleg elég meredek!

Minden esetre megkérnék minden anyucit, hogy írjon, ha azért tápszerez, mert nem akart szoptatni!!!

Nincs vita, egy szemet sem jobb a tápszerezés. Nem tudod rögtön cicire tenni, szegényke sír, ameddig kész nincs a kajája, ezalatt nyeli a sok levegőt és utána fáj a hasa.

Ki lenne szerinted olyan hüle, hogy ez megérje és direkt ne szoptasson???? Az anyagi részéről nem is beszélve....

2009. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, de hát persze, hogy magamra vettem, mert nem írtad, hogy ne vegyem magamra. Mintha mindenkinek szóltál volna, aki bekeveri. Amit még mindig nem értek, miért gond.

Azért nem méregetem ki külön porciókra a tápszert és a vizet, mert nincs annyi edénykém (és nem is áll szándékomban venni, mert emígy sokkal egyszerűbb). És ehhez fel kellene kapcsolni a villanyt. Ha felsír valamelyik baba én rögtön hozzá szaladok, fel ne ébressze a többit. Ő a kézben, kiveszem a tápszert a hűtőből (óvatosan, ne süssön a szemébe) és miközben mikrózok őt ringatnom kell, különben akkor is sír. Hát még ha letenném, hogy akkor én összeöntöm a vizet a tápszerrel, akkor felsírná az egész lakóházat. És hozzáteszem különböző tápszert esznek (kétfélét)

De nem is tudom,minek magyarázkodok. Ha lehet egyszerűbb módját választani, akkor miért ne? Egyik babámnak sincs semmi baja, pedig már az elejétől így csinálom.

Azon is lehetne vitatkozni, hogy mikróban, vagy forró vízben melegítsük.

Nekem a legegyszerűbb bekeverni előre és mikróban melegíteni. De a legjobb az lenne, ha már nem is ennének éjszaka.

2009. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!