Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 napi tápszer bekeverhető...

1 napi tápszer bekeverhető előre és tárolható hűtőben?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 21:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%

Nem keverek előre. Meleg víz a termoszba, tápszer kimérve a lezárt cumisüvegbe. Mikor kell csak összekeverem és kész. Ez így nagyon jól működik. Éjszakára beviszem a termoszt és a cumisüveget+ egy kiskanalat(sosem rázom, csak keverem, hogy ne legyen buborékos).

Amúgy volt már olyan, hogy 4-5 órát állt a hűtőben, mert nem kellett neki, azt még simán odaadtam. Úgy tudom én is, hogy 24 órát lehet hűtőben.

2009. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
55%
szegény anyukáknak mennyi áldozatot kell hozni hogy be kell kutyulni a tápit éjjel! :) Nekem még főzni kellett 2 óránként anyunak,mert 30 éve főzős tápi volt,ha meg nem ettem meg,akkor dobhatta ki.le lehet pontozni,én is kevergetem éjjel,nem nagy áldozat a gyerekem miatt!
2009. dec. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%

Le is pontoztalak, ha már megkértél!

Nekem hármasikreim vannak, és igenis sokkal egyszerűbb előre bekeverve. Én már válaszoltam, a kérdésre. De te már megint csak egy kötekedő vagy! VAgy sajnáltatni akarod magad, én nem tudom ez mire jó. Mindenki más (majdnem mindenki) azt írta le, ő hogy szokta. Egyébként meg, miért zavar téged, hogy más bekeveri éjszakára? Mindenki maga dönti el, hogy csinálja.

2009. dec. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. számomra van értelme bekeverni, azért kérdeztem. és kérlek, ne veszekedjetek, mindenkinek más a véleménye és aki a kérdésemre válaszolt annak külön köszönöm.
2009. dec. 28. 08:14
 15/25 anonim ***** válasza:
67%
"Kedves" 6.51-es!Én több gyerekes anyuka vagyok,és hidd el,nagyon sok áldozatot hozok a gyerekekért.De hülye lennék nem könnyíteni a helyzetemen,ha van rá lehetőségem.És azért sem kutyulok,mert biztos,h ha máskor nem is,de ilyenkor csomós lesz,és nem tud rendesen enni,pedig farkas éhes.Azon kívül nekem nem mindegy,h 1 perc,vagy 5 perc alatt van kész,mert minél tovább sír(amit amúgy sem hagyok soha)annál nagyobb az esély,h a többi gyerek is felébred.De ha így nézzük,akkor mártírkodhatunk:tessék textil pelenkát használni,csak és kizárólag saját főztöt adni,stb.Szval ne ítélj el bennünket,mivel nem tudod,h mit miért teszünk(lsd. a 3-as ikres kismamát)
2009. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
tudtam hogy nem bírja ki valaki lepontozás nélkül!! Remélem most már megnyugodtál :)))
2009. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
10.16-os....3 gyerkőcöm van! 9,5éves és 4 hós!! Ezt benézted...
2009. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
ja és a 3 ikres anyuka,köszi hogy lepontoztál BUNKÓ módon!!! Én nem rád értettem,hanem az olyanokra akiknek tényleg nincs más dolguk és csak lustaságból keverikbe egész napra,nem csak éjszakára a tápszert!!! Bocs hogy megbántottalak,de nem kellett volna magadra venned,előző 2 válasz is az enyém....
2009. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Tényleg ne veszekedjetek már! Nekem az összes válasz (kivéve az egymás ellen irányuló kioktatások) hasznos volt, még az is, aki nem keveri be előre! Tényleg csak az érdekelt, hogy ki hogyan csinálja. És én is azon a véleményen vagyok, h ha 1 perccel hamarabb is oda tudom adni a babámnak, akkor miért nem adnám oda? Én nem szeretem, ha éjjnek éjjelén nekiáll sírni, neki is jobb, hogy nem kell az ennivalóért cirkuszolnia. Semmi értelmét nem látom, h sírjon. És próbálok mindent megtenni annak érdekében, hogy kiegyensúlyozott baba legyen. És tényleg csak az érdekelt, hogy lehet e? Még ha nem is egy napit keverek be előre (tudom, h így tettem fel a kérdést), de legalább az megnyugtat, h éjszakára nyugodtan betehetem a hűtőbe.

Még ha arra válaszolnátok, h Ti hány W-on melegítitek, azt is megköszönném!? És előre bocsátanám, h azért ne veszekedjetek, mert valaki magasabb valaki alacsonyabb W-on melegít! Csak kíváncsiságból érdekelne! Köszönöm!

2009. dec. 28. 12:36
 20/25 anonim ***** válasza:
13%

Komolyan nem hiszem el, hogy ezen veszekedtek. Ha be lehet keverni a tápszert (és többen megerősítették, hogy igen) miért ne keverhetné be valaki, ha úgy érzi neki így kényelmesebb? Attól lesz valaki jó anya ha frissen keveri a tápszert?

Nagy a kísértés, hogy azt írjam, nem kell tápszert kevergetni sem éjjel sem nappal, ha szoptatnátok. És akkor indulhat is a vita: ki a jobb aki szoptat vagy aki tápszerez? Ez annyira gyerekes dolog. De folytassátok nyugodtan

2009. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!