Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 napi tápszer bekeverhető...

1 napi tápszer bekeverhető előre és tárolható hűtőben?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 21:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mi van a dobozán? Metha ez, akkor nyugodtan.
2009. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

A dobozokon ha jól tudom az van, hogy mindegyik evésre frissen kell elkészíteni.

Eleinte én is szigorúan csak frissen megcsináltat adtam a lányomnak, de ahogy nőtt ő is és erősödött az emésztőrendszere stb, én is egyre bátrabbá/magabiztosabbá váltam és néhol el mertem térni az orvosok/védőnők/tájékoztatók megfellebbezhetetlen kinyilatkoztatásaitól.


pl: kb 9 hós korától este bekevertem a reggelire való adag tápot is, és szépen elállt a hűtőben. Lehet, hogy gyerekfüggő is, de neki sosem volt emésztési gondja emiatt...

2009. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Én nem adnám neki oda az biztos.Nem is értem mi értelme van megcsinálni előre...
2009. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
Igen. De ha már egyszer melegítetted, akkor azt ki kell önteni. Amúgy 24 órára nyugodtan előre el lehet készíteni. Semmi baja nem lesz. Az én babáim koraszülöttek és már a kórházban is így kaptuk, az orvosom is így tanácsolta. Három babának kevergetni éjszaka nem is lenne nagy kedvem. Nappal viszont inkább frissen csinálom.
2009. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia 24 órára eláll a hűtőben, de hidegen kell elkészíteni és utána egyszer lehet csak melegíteni. 7 hetesen kórházban voltunk akislányommal 5 napot, és ott is így adták a tápszert.
2009. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Nyugodtan.Nekem már a 2. babán nő így fel,és jelentem mindketten élnek,és egészségesek(a nagy 18 éves lesz,a kicsi 20 hónapos).A khzban is előre elkészítik 1 napra.Én este megcsinálok 3*250 ml-t,3 db cumisüvegbe teszem,ebből 2 db-ot a hűtőbe(még mindig eszik éjjel a kicsi+ reggel is kéri)Viszont soha nem melegítem 2x,azzal én sem értek egyet.A gyerekorvosunk is mondta,h nyugodtan csináljam meg.Üzleti megfontolásból írják rá.
2009. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok ertelmet latom. Ugyanugy azt is melegiteni kell, akar csak a vizet, amibol a tapszert kevered. Itt annyi a kulonbseg, hogy a langyos vizbe tapszert keversz, +1 perc az egesz.
2009. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó vál.nak.Hát pedig hidd el,sok értelme van.Amikor éjszaka a legmélyebb álmomból ébredek,és rohanok le,nem mindegy,h 50 mp-re(ezt már kikísérleteztem) bedobom a mikróba,jól összerázom,és már ehet is a baba,vagy neki állok kutyulni...
2009. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Bekeverheted. Nálunk volt értelme. Éjjel mikor sírt a babám, a karomra vettem őt, és úgy melegítettem a mikróban a tápiját (a hűtőből vettem ki készen). Ha akkor kellett volna kanállal beledagolni az üvegbe, biztos nem sikerült volna, mert egyrészt csak egy kezem volt (a másikban a lányom), másrészt meg álmosan, kómásan... eleinte úgy csináltam, de a fele mindig mellément, meg a gyerek is ordított...
2009. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Nikcsi ***** válasza:
82%
Nagyon egyszeru friss tapszert kesziteni akar az ejszaka kozepen is. En ugy csinaltam hogy a vizet bekeszitettem a cumisuvegbe, a tapszert meg elore kimertem a tapszeradagoloba ( kulfoldon elek, egy kis muanyag edenyke, 3 reszre van osztva, abba ki lehet merni a port, tetejet lezarod amin van egy zarhato nyilas es csak azt kell elforgatni). Igy ejjel a viz be a mikroba, aztan csak bele kell onteni a kimert tapit es kesz is. Nem tart tovabb mint az elore elkeszitett. Nalunk mukodott.
2009. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!